-->
Stranded: Alien Dawn, PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One ve PC için 25 Nisan’da Çıkıyor

Yayıncı Frontier Foundry ve geliştirici Haemimont Games, gezegende hayatta kalma simülasyon oyunu

28.03.2023 | ulasufuk

Yayıncı Frontier Foundry ve geliştirici Haemimont Games, gezegende hayatta kalma simülasyon oyunu Stranded: Alien Dawn‘ın PC için Early Access’ten çıkacak ve PlayStation 5Xbox SeriesPlayStation 4Xbox One, ve PC için Steam ve Epic Games Store için 25 Nisan’da $34.99 / £29.99 / €34.99 fiyat etiketi ile geleceğini duyurdu.

Oyunun ön sipariş videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:Popüler Haberler


Xbox Game Studios’un yayıncılığını ve Ninja Theory’nin geliştiriciliğini üstlendiği sinematik aksiyon macera oyunu Senua’s Saga: Hellblade II, piyasaya sürüldüğünden beri beklenenden daha az bir satış performansı gösterdiği bildirildi.


Deck13 tarafından geliştirilen ve Focus Entertainment tarafından yayımlanan yarı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Atlas Fallen, yakın zamanda Xbox Game Pass aboneleri için erişilebilir olabilir.


Rocksteady Studios’un geliştirdiği süper kahraman temalı nişancı aksiyon oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League’in ikinci sezonu beklenenden daha sonra çıkacak.


Focus Entertainment ve Saber Interactive tarafından geliştirilen nişancı aksiyon oyunu Warhammer 40,000: Space Marine 2, sonunda altın statüsüne ulaştı.