-->
PUBG Dönüm Noktası: 6. Yıl Kutlaması

Bugün PUBG’nin altıncı yıl dönümünü anmaktan dolayı heyecan duyuyoruz!

24.03.2023 | ulasufuk

Bugün PUBG’nin altıncı yıl dönümünü anmaktan dolayı heyecan duyuyoruz!

PUBG: BATTLEGROUNDS 242 farklı ülkede, 150,7 MİLYON oyuncu hesabına erişti ve oyuncular, 16,3 MİLYAR saat süresince kendi oyun karakterlerini temsil ettiler.

PUBG topluluğu son altı yılda büyüdü ve değişti ve bu da paha biçilmez anılar, heyecan verici güncellemeler ve müthiş oyun deneyimleri ile sonuçlandı. – Dahası da gelecek.

Bu dönüm noktasını anmak adına, aşağıdaki görsel PUBG tarihindeki başarıları ve öne çıkanları göstermektedir.

PUBG, PC genelinde – Steam, Epic Games Store ve Kakao Games yoluyla – PlayStation ve Xbox konsolları üzerinden 75 milyon adet sattı. Oyun, Steam’de 3,25 milyon gibi inanılmaz bir eş zamanlı oyuncu zirvesine erişti ve tam altı yıl boyunca platformda en çok oynanan ve en çok satan IP’ler arasında yer aldı.

Güncelleme 22.2 artık yayında, 6. yıl dönümü kutlamaları da yolda!

Bu güncelleme Yardım Paketi eşyalarına eklenen güçlü bir taarruz silahı olan  FAMAS’ı da içeriyor. Bu güncelleme ile AUG artık global olarak beliren bir eşya ve bu demek oluyor ki oyuncular aşamalı kaplamasını kazanarak onu kişiselleştirebilirler. Bu güncellemeler PC için geçen hafta yayına geçtikten sonra, bugün de konsollarda yerini aldı. Tüm güncelleme bilgisini BURADAN okuyabilirsiniz. Popüler Haberler


Razercon 2023, Çığır Açan Duyurular Ve Özel Ortaklıklarla Küresel Oyun Topluluğunu Canlandırıyor


Samsung Electronics Türkiye, 22-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Gaming İstanbul Fuarı’na oyunseverleri davet ediyor.


Yılın en lezzetli etkinliklerinden biri olan Ankara Coffee Festivali, 22-24 Eylül tarihleri arasında MediaMarkt ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.


İster klasik ve zarif tasarımı ister spor tasarımı tercih edin, size uygun bir model mutlaka HUAWEI akıllı saatleri arasında var.