-->
KRAFTON, INC. PUBG EMEA CHAMPIONSHIP DÜZENLEYECEK: SPRING BÜYÜK FİNALLERİ

En iyi 16 takım ödül havuzundan alacakları payları için mücadele etmeye başlayacak ve yaklaşan PUBG Esports global LAN etkinliklerinde yer alacak

24.03.2023 | ulasufuk

En iyi 16 takım ödül havuzundan alacakları payları için mücadele etmeye başlayacak ve yaklaşan PUBG Esports global LAN etkinliklerinde yer alacak

KRAFTON, Inc. tarafından düzenlenen çevrimiçi PUBG: BATTLEGROUNDS turnuvası olan PUBG EMEA Championship: Spring için Büyük Finaller, 24 – 26 Mart tarihleri arasında üç gün sürecek ve bölgenin en iyi 16 takımı 100.000 ABD doları tutarındaki ödül havuzundan payları için yarışacak. Turnuva, takımların bu yıl PGC 2023’te yer almalarına yardımcı olacak PUBG Global Championship (PGC) puanlarını kazanma şansı sunuyor. Büyük Finallerde birinci ve ikinci olan takımlar da Nisan ayında PUBG Global Series 1’de (PGS 1) otomatik olarak yer alacak.

PEC: Spring Büyük Finalleri, yılın ilk önemli EMEA PUBG Esports etkinliğidir ve takımlara önlerindeki sezon için puanlarını bırakma şansı sunar. 2023’te (PGS1, PGS2 ve PGC) artan sayıda global LAN etkinliğiyle birlikte, takımlar daha fazla ödüle sahip olacaklar fakat önce bölgesel rakiplerine karşı cesaretlerini test etmeleri ve en iyilerle yüzleşmeye hazır olduklarını kanıtlamaları gerekecek.

PEC: Spring Playoff Özeti

24 takım playofflara katıldı ve 16 takım Büyük Finaller’e yükseldi. Sezon başında birkaç takım kadrolarında değişikliğe gitti ve ilk sonuçları hayal kırıklığına uğratmadı. FUT Esports liderlik tablolarının zirvesine çıktı ve finallere giderken çok güçlü görünen bir ekip. Büyük Finallere ulaşan yenilenmiş kadroların diğer iki önemli örneği ise  FaZe Clan ve Digital Athletics.

2022 kadrolarını koruyan Question Mark, Natus Vincere ve Twisted Minds gibi diğer takımlar da olağanüstü performanslar göstererek playoffların üst sırasında ikinci, üçüncü ve dördüncü sıraları aldılar. Bu hafta sonu Büyük Finaller’de onlara The Woo, Acend Club, HOWL, BBL Esports, PolishPower, Exalt, FullTilt, mForce, DiNG ve SARVEM ESPORTS ekipleri eşlik edecek.

PEC: Spring Büyük Finalleri Yayın Ayrıntıları

Oyuncular, resmi PUBG: BATTLEGROUNDS Twitch ve PUBG Esports YouTube kanallarında her maçı canlı olarak izleyebilecekler. İzleyicilere aksiyonun her adımında PUBG: BATTLEGROUNDS Yetenekleri Sam “Tech Girl” Wright, Marten “Avnqr” Gøth, James “Kaelaris” Carrol, Richard “Saga” Sharples ve Tobias “TheNameIsToby” Wiinblad rehberlik edecek.

Karşılaşmalar ayrıca Türkçe olarak resmi PUBG: Battlegrounds TR YouTube ve Twitch kanallarında Mustafa “Fanius” Gültekin, Timur “Timurleng” Günay, Arda “Tropik” Bayram, Özgür “root” Alagül, Utku “Utimik” Taşyürek, Buğrahan “Wreckage” Şevke izlenebilecek.

Maçlar 24 – 25 Mart 19:00’da (CET) ve 26 Mart 19:00’da (CEST) oynanacaktır.

PUBG Esports hakkında daha fazla bilgiyi pubgesports.com adresinde ve resmi sosyal medya kanallarında bulabilirsiniz: YouTube, Twitter, Instagram, Facebook, Twitch ve TikTok. Basın materyalleri için bu linki ve bültenler için resmi PUBG Esports basın odasını ziyaret edebilirsiniz.Popüler Haberler


Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.


3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.


Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı.


Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet.