-->
Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNUNUN Yeni Yapı Destesi: Beware of Traptrix Çıktı

Popüler “Traptrix” stratejisinin şimdi kendi Yapı Destesi var

28.02.2023 | ulasufuk

Popüler “Traptrix” stratejisinin şimdi kendi Yapı Destesi var

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI) bugün yaptığı bir açıklamayla Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG) için Structure Deck: Beware of Traptrix‘in  satışa çıktığını duyurdu.

Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’in popüler “Traptrix” stratejisi artık kendi Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KARTI OYUNU Yapı Destesine sahip. “Traptrix” teması, ilk bakışta sevimli görünen TOPRAK Bitki ve Böcek-Tipi canavarlardan oluşuyor ancak kısa sürede onların gerçek yüzlerini görüyorsunuz. Bu strateji, rakibinizin canavarlarını hemen devre dışı bırakacak güçlü “Tuzak Deliği” Tuzak Kartları kurmanıza yardımcı olan “Traptrix” canavarlarının üzerine kurulu. Bu Yapı Destesinde, güçlü ve yepyeni kartların yanı sıra aşina olduğunuz “Traptrix” ve “Trap Hole” kartlarını da bulabilirsiniz.

Yeni Structure Deck: Beware of Traptrix ayrıca ikonik Tuzak Kartlarını ve birçok “Tuzak Deliği” kartını almanız için size bir şans daha sunuyor. Rakiplerinizi geri dönmenin bir seçenek olmadığı güzel bir ziyafete çekmeye hazır olun.

Yeni Structure Deck: Beware of Traptrix‘i bir sonraki seviyeye taşıyabilecek daha fazla yeni kart için yakın zamanda piyasaya sürülen Photon Hypernova güçlendirici setine de göz atmayı unutmayın.

Daha fazla bilgi için adresimiz: https://www.yugioh-card.com/eu/product/structure-deck-beware-of-traptrix/

Dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU, 80’den fazla ülkede, 9 dilde yayınlanmaya ve her yaştan oyunseverin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Yu-Gi-Oh! TCG ürünleri ve etkinlikleri ve tüm Yu-Gi-Oh! dijital kart oyunları hakkında en son bilgiler için lütfen aşağıdaki adresleri ziyaret edin:Popüler Haberler


Son yılların en iyi bilim kurgu- aksiyon filmlerinden, 6 Oscar Ödüllü, küresel hit “Mad Max: Fury Road”


Sony, PlayStation Store’da Mart 2024 ayında en çok indirilen oyunları resmen açıkladı!


Uzun zamandır beklenen bilimkurgu temalı açık dünya aksiyon RPG’si Star Citizen’ın PC sistem gereksinimleri nihayet güncellendi!


NVIDIA’nın bulut oyun platformu GeForce Now (Game+), Nisan ayında 10 yeni oyunla kütüphanesini genişletmeye devam ediyor.