-->
 Worl of Warcraft Dragonflight için Trading Post Şimdi Çıktı!

Azeroth’un maceracıları ve koleksiyoncuları artık yeni bineklere, yoldaşlara ve ekipmanlara yeni bir özellikle

01.02.2023 | ulasufuk

Azeroth’un maceracıları ve koleksiyoncuları artık yeni bineklere, yoldaşlara ve ekipmanlara yeni bir özellikle erişebilirler: Trading Post, şimdi çıktı!

Oyuncuları nelerin beklediğine kısaca göz atmak gerekirse:

 • Trading Post Para Birimi: Trader’s Tender
  1. Oyuncular iki şekilde Trader’s Tender kazanabilir:
   • Giriş Yaparak: Oyuncular her ay ilk giriş yaptıklarında 500 Trader’s Tender ile ödüllendirilir.
   • Traveler’s Log Görevlerini Tamamlayarak: Traveler’s Log’daki görevler çeşitlilik gösteriyor, her ay başında değişiyor ve ister PvP ister PvE olsun her türlü oynanışa uygun görevlerle 500 Trader’s Tender kazanma potansiyeli sağlıyor.
 • Trading Post Konumları: Stormwind ve Orgrimmar
  1. Alliance üyeleri, Tawny ve Wilder adlı tüccarlarla tanışmak için Stormwind şehrindeki Mage District’e gidebilirler.
  2. Horde üyeleri, Orgrimmar şehrindeki Grommash Hold’un hemen dışına tezgâh açmış olan Zen’shiri ile tanışabilirler.
 • Mağaza Fırsatları
  1. Trading Post’ta listelenen öğeler bir aylık döngü içerisinde olacak, binekler gibi yüksek fiyatlı eşyalar ise üç aya kadar mağazada kalacak.
  2. Döngüden çıkan eşyalar sonsuza dek yok olmayacak ve gelecekte Trading Post’a tekrar gelecekler.

Trading Post ve 10.0.5 içerik güncellemesiyle gelecek yeni her şey hakkında daha fazla detay için World of Warcraft web sitesini ziyaret et. Popüler Haberler


Xbox Game Studios’un yayıncılığını ve Ninja Theory’nin geliştiriciliğini üstlendiği sinematik aksiyon macera oyunu Senua’s Saga: Hellblade II, piyasaya sürüldüğünden beri beklenenden daha az bir satış performansı gösterdiği bildirildi.


Deck13 tarafından geliştirilen ve Focus Entertainment tarafından yayımlanan yarı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Atlas Fallen, yakın zamanda Xbox Game Pass aboneleri için erişilebilir olabilir.


Rocksteady Studios’un geliştirdiği süper kahraman temalı nişancı aksiyon oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League’in ikinci sezonu beklenenden daha sonra çıkacak.


Focus Entertainment ve Saber Interactive tarafından geliştirilen nişancı aksiyon oyunu Warhammer 40,000: Space Marine 2, sonunda altın statüsüne ulaştı.