-->
Valorant’tan VCT LOCK//IN’e Özel Yeni Kapsül Koleksiyon

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından Valorant, tarihinin en büyük turnuvası VCT LOCK//IN için özel olarak tasarlanan yeni kapsül koleksiyonunu tanıttı. 

02.02.2023 | ulasufuk

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından Valorant, tarihinin en büyük turnuvası VCT LOCK//IN için özel olarak tasarlanan yeni kapsül koleksiyonunu tanıttı. 

Valorant Champions Tour’un yeni döneminde birbirinden unutulmaz anlara ev sahipliği yapacak VCT LOCK/INN turnuvasına çok kısa bir süre kaldı. Brezilya, São Paulo’da düzenlenecek bu etkinlik ile bugüne kadarki en büyük turnuvasını gerçekleştirmeye hazırlanan Valorant, VCT LOCK//IN için özel olarak tasarlanan yeni LOCK/INN kapsül koleksiyonunu tanıttı.

Valorant’ın yeni VCT LOCK/INN kapsül koleksiyonunun içerisinde Amerika, Avrupa ve Pasifik takımlarının yanı sıra Valorant Champions Tour’u temsil edecek dört yeni oyuncu kartı ve “Merhamet” adı verilen yakın dövüş silahı yer alıyor. Ana vatanı Brezilya olan Raze’i de unutmayan Valorant, bu koleksiyonun içerisinde Raze’in çılgın ruhuyla kişiselleştirilmiş, tüm takımları mücadeleye hazırlayan Vamos! stickerı da sunuyor.

Tüm Valorant oyuncularının koleksiyonuna eklemek isteyeceği yakın dövüş silahı “Merhamet”, Amerika kıtasında yarışacak oyuncular için yeşil, Pasifik takımları için mavi, Avrupa takımları için mor ve Valorant Champions Tour için kırmızı olmak üzere 4 farklı renk seçeneğine sahip. Sınırlı bir süre boyunca satışta olacak VCT LOCK/INN koleksiyonu, oyuncularıyla mağazada tek sefer olmak üzere buluşacak ve ilerleyen dönemlerde Gece Pazarı veya mağazada yeniden satışa sunulmayacak.

Valorant, VCT LOCK//IN kapsül koleksiyonundan elde ettiği gelirin %50’sini turnuvada mücadele gösterecek 30 takım arasında paylaştıracak. VCT LOCK//IN koleksiyonu, turnuvada takımlarını desteklemek isteyen tüm oyuncularını oyun içi mağazada bekliyor.    Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.