-->
Redfall’dan ‘The World of Redfall’ Videosu

Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Arkane Studios Austin, Redfall için açık dünya kooperatif birinci şahıs nişancı

21.02.2023 | ulasufuk

Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Arkane Studios Austin, Redfall için açık dünya kooperatif birinci şahıs nişancı dünyasını sergileyen yeni bir video yayınladı.

Xbox SeriesPC (Steam) ile Epic Games Store ve Microsoft Store için 2 Mayıs’ta çıkış yapacak oyunun videosunu aşağıdan izleyebilrisiniz:Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.