-->
Razer ve Japon Denim İkonu EVISU, Bir Araya Geldi 

Razer ve Japon Denim İkonu EVISU, EVISU’nun İlk Oyun Merkezli Koleksiyonunu Sunmak İçin

21.02.2023 | ulasufuk

Razer ve Japon Denim İkonu EVISU, EVISU’nun İlk Oyun Merkezli Koleksiyonunu Sunmak İçin Ekip Bir Araya Geldi

Yeni Razer ve EVISU koleksiyonu, benzersiz bir giyim ve oyun çevre birimleri serisine sahip olacak.

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer™, bugün ikonik Japon denim markası EVISU ile yepyeni bir iş birliğini duyurdu. 1991 yılında Japonya’nın Osaka şehrinde kurulan EVISU, ünlü martı logosuyla tanınır ve hem koleksiyonerler hem de yenilikçiler tarafından benimsenen olmazsa olmaz denim markalarından biridir. 

Bu yeni koleksiyon, Razer’ın dünya çapındaki oyunculara hitap kıyafetler sunmak amacıyla bir yaşam tarzı markası olarak sokak giyimine yaptığı birçok girişimden biridir. Markalar sınırlı sayıda üretilecek Razer | EVISU’nun ikonik kıyafetlerini ve Razer’in ödüllü çevre birimlerini içeren bir EVISU kapsül koleksiyonunu oyuncular sunacak.  

Razer İş Geliştirme Direktör Yardımcısı Addie Tan, “Razer, moda alanındaki girişiminde büyük başarıya ulaşmak için geçtiğimiz dönemlerde sınıfının en iyisi olan moda ve yaşam tarzı ortaklarıyla iş birliklerini zaten başlatmıştı” dedi ve devam etti.   “Şimdi de bir sonraki kapsül koleksiyonumuz için kalite ve işçiliğe bağlılıklarıyla tanınan EVISU ekibiyle birlikte çalışmaktan son derece heyecanlıyız. Oyun yaşam tarzı konusundaki bilgimiz ve EVISU’nun denim ve sokak giyim modası konusundaki uzmanlığıyla Razer ve EVISU, oyuncu olmanın ne anlama geldiğini yeniden tasarlıyor.”

Razer | EVISU Giyimleri 

Oyuncular düşünülerek tasarlanan Razer | EVISU Kıyafet koleksiyonu; EVISU’nun ikonik motiflerinin oyuncu dokunuşuyla süslenmiş üç parçalı bir kapsülü olarak sunulmaktadır. 

Hiçbir EVISU koleksiyonu, markanın mükemmel koyu yıkanmış kot pantolonları olmadan tamamlanmış sayılmaz. Havuca tarzındaki Razer | EVISU kot pantolonları, ağır streç kottan yapılmıştır. Kotun arka kısmında, bir ucunda Kamon ve diğer ucunda Razer’ın asit yeşili üç başlı yılan logosu bulunan EVISU’nun Daicock ek parçası eklemiştir. 

Oyuncular için vazgeçilmez bir ürün olan Razer | EVISU siyah kapşonlu; modaya uygun, rahat bir uyumla tasarlanmıştır. Önde EVISU’nun Razer BlackShark V2 Pro oyun kulaklığı takmış seçkin Japon refah tanrısı Godhead,   arkadada herhangi bir gardırop için cesur bir açıklama parçası olarak EVISU’nun imzası olan “Herkes Bir Şeyi Yapmadan Önce EVISU Her Şeyi Yaptı” mantrasını içerir. 

Razer | EVISU koleksiyonu ayrıca, bu koleksiyona özgü, önde EVISU’nun ikonik martı logosu ve arkada işbirlikçi Daicock motifi bulunan, bedene oturan siyah bir tişört de içerecektir. 

Razer | EVISU Oyun Çevre Birimleri  

İşbirliğine ek olarak, Razer ve EVISU hayranları, her iki marka tarafından ortaklaşa tasarlanan ve Razer Orochi V2 ultra hafif kablosuz fare, Razer Gigantus V2 büyük fare altlığı ve Razer BlackWidow V3 mekanik klavye içeren, hayranların favorisi oyun çevre birimleri koleksiyonuna da erişebilecekler. 

EVISU’nun denim mirasından ilham alan her bir çevre birimi için Razer, giyim firmasının mantrasını üstüne ekleyerek en cesur oyun kurulumu için denim efektini yansıtıp bu ortaklığın damgasını atmış olacak. 

Bu iş birliğini kutlamak için Razer, Razer Iskur X’in özel bir sürümünü de piyasaya sürecek ve ergonomik sandalye EVISU’nun ikonik imza mantrasını içerecek. 

Razer | EVISU koleksiyonu yalnızca Razer.com’da, EVISU resmi sayfasında ve dünya çapındaki EVISU mağazalarda mevcuttur. Koleksiyon için satışlar 25 Şubat 2023, TSİ 05:00’de başlayacak ve stoklarla sınırlı olacaktır. 

FİYAT & SATIŞA ÇIKIŞ

Razer | EVISU Daicock Print Tişört – 129$ / 160€ 

Razer | EVISU Godhead Hoodie – 295$ / 360€ 

Razer | EVISU Daicock Print Havuç Pantalon #2017 – 449$ / 550€ 

Razer | EVISU Orochi V2 – 99$ / 120€ 

Razer | EVISU Gigantus V2 Large – 49$ / 60€ 

Razer | EVISU BlackWidow V3 – 199$ / 240€ 

Razer.com – 25 Şubat 2023, TSİ 05:00

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin.  

Razer’ın sizi #WinItYourWay için nasıl güçlendirdiği hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya bakın.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.