-->
PUBG: BATTLEGROUNDS 2022 Yılını PUBG ÖZETİ – BENİM 2022’M ile Kutluyor

PUBG: BATTLEGROUNDS’un oynaması ücretsiz modele geçişi, DESTON ve Vikendi Reborn haritalarının tanıtımıyla dolu

18.01.2023 | ulasufuk

PUBG: BATTLEGROUNDS‘un oynaması ücretsiz modele geçişi, DESTON ve Vikendi Reborn haritalarının tanıtımıyla dolu 2022 yılının ardından KRAFTON, Inc., oyuncuların 2022’deki unutulmaz anlarını ve savaş alanlarındaki başarılarını görebileceği “PUBG ÖZETİ – BENİM 2022’M” internet sitesini duyurdu!

PUBG ÖZETİ – BENİM 2022’M”, 2022 yılı boyunca oyuncular tarafından yapılan özel anıları yaşatmak ve yad etmek için ilk kez hazırlandı. Oyuncular 2022 PUBG: BATTLEGROUNDS Özeti internet sitesini ziyaret ederek toplam saat ve oynanan maç sayısını, kazanılan tavuk yemeklerini, skor sayısı, silah başına skor sayısı ve daha fazlası gibi savaş alanlarındaki unutulmaz dönüm noktalarını ve başarılarını inceleyebilirler. Bununla beraber oyuncular bir amblem ile ödüllendirilecekler. Özet sayfası 16 Ocak tarihinden 16 Şubat tarihine kadar kullanılabilir.

Son olarak oyuncular, sahip olduğu istatistikleri PUBG: BATTLEGROUNDS topluluğuyla paylaşarak en havalı PUBG: BATTLEGROUNDS ürünlerine sahip olma şansına sahipler. Katılmak için oyuncuların gerekli hashtag’leri kullanarak ÖZET internet sitesinden sosyal medya platformlarına istatistiklerinin bir ekran görüntüsünü yüklemeleri gerekmektedir: #PUBGÖzetim #Benim2022m. PUBG: BATTLEGROUNDS eşyaları rastgele olarak toplam 22 kazanana verilecek. 2022 Özeti – Hashtag Etkinliği 30 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.