-->
PUBG: BATTLEGROUNDS 2022 Yılını PUBG ÖZETİ – BENİM 2022’M ile Kutluyor

PUBG: BATTLEGROUNDS’un oynaması ücretsiz modele geçişi, DESTON ve Vikendi Reborn haritalarının tanıtımıyla dolu

18.01.2023 | ulasufuk

PUBG: BATTLEGROUNDS‘un oynaması ücretsiz modele geçişi, DESTON ve Vikendi Reborn haritalarının tanıtımıyla dolu 2022 yılının ardından KRAFTON, Inc., oyuncuların 2022’deki unutulmaz anlarını ve savaş alanlarındaki başarılarını görebileceği “PUBG ÖZETİ – BENİM 2022’M” internet sitesini duyurdu!

PUBG ÖZETİ – BENİM 2022’M”, 2022 yılı boyunca oyuncular tarafından yapılan özel anıları yaşatmak ve yad etmek için ilk kez hazırlandı. Oyuncular 2022 PUBG: BATTLEGROUNDS Özeti internet sitesini ziyaret ederek toplam saat ve oynanan maç sayısını, kazanılan tavuk yemeklerini, skor sayısı, silah başına skor sayısı ve daha fazlası gibi savaş alanlarındaki unutulmaz dönüm noktalarını ve başarılarını inceleyebilirler. Bununla beraber oyuncular bir amblem ile ödüllendirilecekler. Özet sayfası 16 Ocak tarihinden 16 Şubat tarihine kadar kullanılabilir.

Son olarak oyuncular, sahip olduğu istatistikleri PUBG: BATTLEGROUNDS topluluğuyla paylaşarak en havalı PUBG: BATTLEGROUNDS ürünlerine sahip olma şansına sahipler. Katılmak için oyuncuların gerekli hashtag’leri kullanarak ÖZET internet sitesinden sosyal medya platformlarına istatistiklerinin bir ekran görüntüsünü yüklemeleri gerekmektedir: #PUBGÖzetim #Benim2022m. PUBG: BATTLEGROUNDS eşyaları rastgele olarak toplam 22 kazanana verilecek. 2022 Özeti – Hashtag Etkinliği 30 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.