-->
MediaMarkt’ta Yarıyıl Kampanyası Başladı

Okulların tatil olmasına az bir süre kala öğrencileri şimdiden tatil ve karne heyecanı sardı.

18.01.2023 | ulasufuk

Okulların tatil olmasına az bir süre kala öğrencileri şimdiden tatil ve karne heyecanı sardı. MediaMarkt Türkiye, henüz hangi hediyeyi alacağına karar veremeyen ebeveynler için monitörden dizüstü bilgisayara, kişisel bakım ürünlerinden sanal gerçeklik gözlüğü ve kablosuz kulaklığa kadar birçok ürünü kapsayan yarıyıl kampanyası başlattı.

Yoğun geçen bir eğitim-öğretim döneminin ardından milyonlarca öğrenci Cuma günü yarıyıl tatiline girecek. Öğrencilerin, ailelerinden “karne hediyesi” beklentileri de öncelikli olarak teknolojik ürünler oluyor. Teknolojiseverlere çeşitli kampanyalar ve renkli fırsatlar sunan MediaMarkt, öğrencilerin bu talebine cevap vererek monitörden dizüstü bilgisayara, saç düzleştiriciden sanal gerçeklik gözlüğü ve kablosuz kulaklığa kadar birçok ürünü kapsayan, 17-19 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak bir yarıyıl kampanyası başlattı. 

19 Ocak tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında;

  • Samsung LS22F350FHRXUF Gaming Monitör 1.999 TL’den
  • LENOVO 82K201HFTX/ Ideapad Gaming 3 Oyun Dizüstü Bilgisayar 16.499 TL’den
  • BaByliss ST240E Saç Düzleştirme Cihazı 649 TL’den
  • HTC Vive Pro Full Kit Sanal Gerçeklik Gözlüğü 22.999 TL’den
  • JBL Wave 100TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık 849 TL’den satışa sunulacak.

MediaMarkt’ın kampanyası hem Türkiye genelindeki 90 mağazasında hem de online alışveriş sitesi mediamarkt.com.tr’de geçerli olacak.

Tüketiciler kampanyaya dair detaylara Yarıyıl Kampanyası | MediaMarkt adresinden ulaşabilirler.Popüler Haberler


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.


Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!


Yayıncı Emma Create ve geliştirici Caro Builders, şehir kurma ve ticaret simülasyon oyunu Rota’s Nautical Chronicles of Trade’in PC (Steam) için çıkış tarihini duyurdu.