-->
Logitech Ürünleri Intel Evo Aksesuar Programı Tarafından Doğrulandı

Logitech bilgisayar aksesuarları, artık Intel® Evo™ platformunun katı sertifika standartlarını karşılıyor hatta bu standartları aşıyor.

05.01.2023 | ulasufuk

Logitech bilgisayar aksesuarları, artık Intel® Evo™ platformunun katı sertifika standartlarını karşılıyor hatta bu standartları aşıyor. Logitech, Intel® Evo™ dizüstü bilgisayar kullanıcılarına  en iyi kullanıcı deneyimini sunuyor.

Logitech, ürün gamında yer alan belirli mouse ve klavyelerinin artık Intel® Evo™ tarafından doğrulandığını  duyurdu. Logitech çevre birimlerinin Intel Evo doğrulaması için katı güvenilirlik, birlikte çalışabilirlik ve güvenlik gereksinimlerini karşıladığı Intel ile ortaklaşa gerçekleştirilen titiz testler ve çalışmalar sonucunda onaylandı ve açıklandı.

Logitech Kişisel Çalışma Alanı Çözümleri Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Delphine Donné, “Kurumsal ve bireysel kategorilerimizdeki yıldız ürünlerimizin Intel® Evo™ için doğrulanmış olması Logitech için büyük bir başarıdır. Bu ortaklık, en iyi kullanıcı deneyimlerini sunma ve Bilgi Teknolojileri departmanlarının bilgisayarlar ile donanım ürünlerimizin birlikte çalışabilirliği ve güvenliğiyle ilgili endişelerini ele alma noktasında taahhüdümüzü güçlendiriyor.” dedi.

Intel® Evo™ Aksesuar Programı, bilgisayar aksesuarları için standardı belirlerken, hem kullanıcıların hem de kurumların Intel® Evo™ dizüstü bilgisayarlarıyla harika deneyimler yaşamasını sağlıyor. Doğrulanmış ürünler, gerçek dünya performansı için Intel’in katı sertifika gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış ve test edilmiş olup; iletişim, eğlence ve verimliliği artırmaya yardımcı oluyor.

İş Amaçlı Logitech ürünleriLogitech ürünleri
●      MX Keys ●      MX Master 3●      MX Keys Combo ●      MX Master 3S●      MX Anywhere 3 ●      MX Keys Mini ●      MX Keys Mini Combo ●      MX Keys Combo | Gen 2●      Signature M650●      Lift Vertical Ergonomik                  Mouse ●      MX Master 3S ●      MX Anywhere 3 ●      MX Keys ●      MX Keys Mini ●      Signature M650 ●      Lift Vertical Ergonomik                  Mouse


Popüler Haberler


NVIDIA Omniverse, Evrensel Sahne Tanımı (OpenUSD) için hızlandırma ve üç yeni masaüstü iş istasyonu Ada Nesli GPU’ya yönelik önemli güncellemeleri ele aldı.


Razercon 2023, Çığır Açan Duyurular Ve Özel Ortaklıklarla Küresel Oyun Topluluğunu Canlandırıyor


Samsung Electronics Türkiye, 22-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Gaming İstanbul Fuarı’na oyunseverleri davet ediyor.


Yılın en lezzetli etkinliklerinden biri olan Ankara Coffee Festivali, 22-24 Eylül tarihleri arasında MediaMarkt ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.