-->
Dragon Age: Dreadwolf’tan ‘Who is the Dreadwolf?’ Videosu

Publisher Electronic Arts ve geliştirici BioWare, Dragon Age: Dreadwolf için yeni ve kısa bir sinematik fragman yayınladı .

05.12.2022 | ulasufuk

Publisher Electronic Arts ve geliştirici BioWare, Dragon Age: Dreadwolf için yeni ve kısa bir sinematik fragman yayınladı .

Çıkış tarihi ve platformları henüz açıklanmayan Dragon Age: Dreadwolf’un videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.