-->
Yılın en “Şahane” Fırsatları MediaMarkt’ta Başladı

MediaMarkt, aylardır beklenen Şahane Cuma fırsatlarını bugün başlatıyor.

25.11.2022 | ulasufuk

MediaMarkt, aylardır beklenen Şahane Cuma fırsatlarını bugün başlatıyor. Pazartesi gününe kadar devam edecek ve MediaMarkt mağazalarıyla mediamarkt.com.tr ve mobil uygulamada geçerli olacak kampanya kapsamında binlerce üründe şahane fırsatlar düzenlenecek. Kampanyada öne çıkan ürünler arasında oyun konsolları, kulaklıklar, ütüler ve dizüstü bilgisayarlar gibi çeşitli kategoriler bulunuyor.

Yılın neredeyse tamamında çeşitli kampanyalar gerçekleştiren MediaMarkt, şahane fırsatlar düzenlediği Kasım ayını, “Şahane Cuma” ile taçlandırmaya hazırlanıyor. Teknolojiseverler tarafından aylardır beklenen kampanya, bugün başlayıp 28 Kasım Pazartesi gününe dek sürecek. 

MediaMarkt’ın Şahane Cuma kampanyasında çeşitli kategorilerden binlerce üründe şahane fırsatlar düzenlenecekken dikkat çeken bazı ürünler ve fiyatlarıysa şöyle:

  • Apple MME73TU/A Airpods 3. Nesil ve Magsafe Şarj Kutusu 3.499 TL
  • Microsoft Xbox Series S 512GB Oyun Konsolu Beyaz 7.999 TL
  • Epson ECOTANK L3251 YAZ+TARA+FOT+WI-FI DIRECT Tanklı Yazıcı 3.899 TL
  • Acer A315-59/ i5-1235U/ 8GB Ram/ 512SSD/ 2GB MX550 Dizüstü Bilgisayar 11.999 TL
  • Philips GC5037_80 Buharlı Ütü 1.899 TL


Popüler Haberler


Microsoft’un oyun abonelik servisi Xbox Game Pass’e yeni oyunlar ekleniyor! Temmuz ayı içinde kullanıcılara sunulacak olan bu 5 yeni oyunla birlikte oyun kütüphanenizi genişletebilirsiniz.


Ubisoft tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon macera oyunu Avatar: Frontiers of Pandora için heyecan verici bir gelişme yaşandı.


Critical Hit Games tarafından uzun süredir geliştirilen Nobody Wants to Die adlı gizem ve macera dolu oyun, bugün itibarıyla oyuncularla buluştu.


Dead by Daylight hayatta kalma oyununa, Tomb Raider serisinden tanıdığımız ana karakter Lara Croft, oynanabilir bir karakter olarak ekleniyor.