-->
Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, 15 Kasım’da PS5’e Geliyor

Yayıncı Dotemu ve geliştirici Tribute Games, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge’in PlayStation 5 versiyonunu

05.11.2022 | ulasufuk

Yayıncı Dotemu ve geliştirici Tribute Games, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge‘in PlayStation 5 versiyonunu 15 Kasım’da dijital olarak yayınlayacaklarını duyurdu.

PlayStation 4 sürümünden ücretsiz bir yükseltme mevcut olmayacak , ancak Tribute Games’e göre , “bu sürüm [PlayStation 4 sürümü] ile aynıdır ve herhangi bir ek özellik veya içerik içermez.” Tek fark, birinin yerel olarak PlayStation 5’te çalışması, diğerinin ise geriye dönük uyumlulukla çalışan bir PlayStation 4 oyunu olmasıdır.

Avrupa’da Merge Games , 25 Kasım’da satışa sunulacak olan 34.99 £ / 39.99 € için fiziksel bir standart sürüm ve kısa bir süre sonra satışa sunulacak olan Signature Edition Games aracılığıyla 59,99 £ / 69,99 € karşılığında özel bir sürüm yayınlayacak.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge ilk olarak 16 Haziran’da PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için Steam üzerinden piyasaya sürüldü.Popüler Haberler


NVIDIA Omniverse, Evrensel Sahne Tanımı (OpenUSD) için hızlandırma ve üç yeni masaüstü iş istasyonu Ada Nesli GPU’ya yönelik önemli güncellemeleri ele aldı.


Razercon 2023, Çığır Açan Duyurular Ve Özel Ortaklıklarla Küresel Oyun Topluluğunu Canlandırıyor


Samsung Electronics Türkiye, 22-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Gaming İstanbul Fuarı’na oyunseverleri davet ediyor.


Yılın en lezzetli etkinliklerinden biri olan Ankara Coffee Festivali, 22-24 Eylül tarihleri arasında MediaMarkt ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.