-->
Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, 15 Kasım’da PS5’e Geliyor

Yayıncı Dotemu ve geliştirici Tribute Games, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge’in PlayStation 5 versiyonunu

05.11.2022 | ulasufuk

Yayıncı Dotemu ve geliştirici Tribute Games, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge‘in PlayStation 5 versiyonunu 15 Kasım’da dijital olarak yayınlayacaklarını duyurdu.

PlayStation 4 sürümünden ücretsiz bir yükseltme mevcut olmayacak , ancak Tribute Games’e göre , “bu sürüm [PlayStation 4 sürümü] ile aynıdır ve herhangi bir ek özellik veya içerik içermez.” Tek fark, birinin yerel olarak PlayStation 5’te çalışması, diğerinin ise geriye dönük uyumlulukla çalışan bir PlayStation 4 oyunu olmasıdır.

Avrupa’da Merge Games , 25 Kasım’da satışa sunulacak olan 34.99 £ / 39.99 € için fiziksel bir standart sürüm ve kısa bir süre sonra satışa sunulacak olan Signature Edition Games aracılığıyla 59,99 £ / 69,99 € karşılığında özel bir sürüm yayınlayacak.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge ilk olarak 16 Haziran’da PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için Steam üzerinden piyasaya sürüldü.Popüler Haberler


Ubisoft’un korsan temalı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Skull and Bones, 22 Ağustos’ta Steam platformunda oyuncularla buluşacak.


SNK ve Capcom’un efsanevi dövüş oyunu SNK vs. Capcom: SVC CHAOS, 22 Temmuz’da PlayStation 4, Switch ve GOG üzerinden PC için yeniden piyasaya sürülecek.


Ubisoft’un ikonik oyun serisi Assassin’s Creed, hem çıkış tarihlerine göre hem de oyunların kronolojik sırasına göre sıralanabilir.


Kuro Games’in ücretsiz oynanabilen açık dünya aksiyon RPG oyunu Wuthering Waves, PlayStation 5 için yayınlanacak. Ancak henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı.