-->
Superliminal PS5, Xbox Series İçin Yayında

Geliştirici Pillow Castle Games, zorunlu perspektif bulmaca oyunu Superliminal’in artık PlayStation 5 ve Xbox Series kullanılabilir olduğunu duyurdu.

21.11.2022 | ulasufuk

Geliştirici Pillow Castle Games, zorunlu perspektif bulmaca oyunu Superliminal’in artık PlayStation 5 ve Xbox Series için kullanılabilir olduğunu duyurdu.

Halihazırda PlayStation 4 veya Xbox One için oyuna sahip olan kullanıcılar için ücretsiz bir yükseltme alacak.

Superliminal daha önce Steam , Epic Games Store ve GOG aracılığıyla PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için piyasaya sürülmüştü .Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.