-->
NEW STATE MOBILE Kasım Ayı Güncellemesi Survivor Pass Vol. 13 İle Beraber Artık Yayında

iOS ve Android’de aktif olan KRAFTON’un mobil battle royale oyununun en son güncellemesi

25.11.2022 | ulasufuk

iOS ve Android’de aktif olan KRAFTON’un mobil battle royale oyununun en son güncellemesi, yeni bir yeniden doğma mekaniği, bir ATIŞ POLİGONU modu ve kapsamlı silah özelleştirme seçenekleri sunuyor

KRAFTON, Inc. bugün iOS ve Android platformlarındaki popüler battle royale oyunu NEW STATE MOBILE için Kasım güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme ile oyuncular artık mavi alanın ikinci aşamasında bir takım arkadaşının isteği olmadan elenirlerse bir maçta yeniden doğabilecekler. Bununla beraber oyuncular, NEW STATE MOBILE‘ın yeni atış poligonu modunda dövüş becerilerini geliştirebilirler ve yüksek skorlar için mücadele edebilirler, yeni SL8 Özel Nişancı Tüfeğini (DMR) deneyimleyebilirler ve Survivor Pass Vol. 13 boyunca özel ödüller kazanmak için ilerleyebilirler.

NEW STATE MOBILE‘ın Kasım güncellemesinin tüm detaylarına BURADAN erişebilirsiniz ve öne çıkan önemli detayları aşağıda görebilirsiniz. 

  • Battle Royale “İlk Aşama” kurallarında yapılan değişikliklerle mücadeleye geri dönün: Bu güncellemeden itibaren bir oyuncu, bir battle royale maçı sırasında mavi alanın ikinci aşamasında elenirse, maça bir kez bir takım arkadaşının yeşil işaret fişeği tabancasını ateşlemesine gerek olmadan geri dönebilir. Bu özellik hem solo hem de takım modlarına eklendi. Bir maça yeniden girerken oyuncular bir dron ile haritaya geri dönüyorlar ve yeniden doğduklarında, yeşil işaret fişeği tabancası kullanan bir takım arkadaşı tarafından sahip olacakları aynı tüm ekipmanlara erişebilecekler. 
  • ATIŞ POLİGONU modunda yüksek puanları kovalayın: Oyunun EĞİTİM MODU’na yapılan bu yeni ekleme, oyuncuların atış becerilerini geliştirirken aynı zamanda yüksek puanlar kazanmak ve liderlik tablosunda yüksek sıralara yerleşmek için rekabet etmelerini sağlar. ATIŞ POLİGONU modunu oynarken, oyuncular birer dakikalık üç raunta katılarak favori silahlarını seçebilirler. Her turda oyunculara çeşitli hedefleri yok etme görevi verilecek. Oyuncular, komboları bir araya getirebilirler ve hedefleri hızlı bir şekilde yok ederlerse ekstra puan kazanabilirler. Bu sezon sona erdiğinde, oyunculara ATIŞ POLİGONU modu sıralamalarına göre ödüller verilecek. 
  • Yeni SL8 DMR’ye göz atın: Oyuncular artık 5,56 mm mühimmat kullanan yeni SL8 DMR’yi deneyebilirler. SL8, güçlü hasara sahip ve namlu, dürbün, şarjör ve kundak eklentileri ile donatılabilen bir silahtır. SL8, mücadele sırasında daha gizli bir yaklaşımı tercih edenler için bir baskılayıcı namluyla da özelleştirilebilir. Baskılayıcı namlu, azaltılmış geri tepme kontrolü ve azaltılmış namlu yuvası slotu kaybına karşılık hasar oranını ve gürültü bastırmayı arttırır. 
  • Yeni Survivor Pass Vol.  13 ile özel eşyalar kazanın: Survivor Pass Vol. 13’ün öne çıkan karakteri, GLC’den Carrie Mcgrath. Survivor Pass’in hikaye görevlerini tamamlayan tüm oyuncular, yüz görünümünü ücretsiz olarak kazanabilecekler. Premium Pass’e yükseltme yapanlar ayrıca Carrie Mcgrath’ın kostüm setini alacaklar. Oyuncular Survivor Pass’ta seviye atlamaya devam ettikçe, ekstra ödüller sunulacak. Son olarak, Premium Pass’i satın alan oyuncular, belirli bir pass seviyesine ulaştıklarında NEW STATE CREDITS (NC) iadesi alabilirler.

NEW STATE MOBILE’ın Kasım güncellemesi Android ve iOS kullanıcıları için artık oynanabilir durumda. NEW STATE MOBILE hakkında daha fazla bilgi newstate.pubg.com adresinde ve resmi sosyal medya kanallarında bulabilirsiniz: YouTube, Twitter, Instagram ve Facebook. Basın materyalleri için bu linki ve bültenler için resmi KRAFTON basın odasını ziyaret edebilirsiniz.Popüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.