-->
Monster Notebook’un Yeni Reklam Filmi “Monster Notebook: Çocukların Korkmadığı Tek Canavar!” Sloganıyla Yayında 

Türkiye’de oyun bilgisayarı denilince ilk akla gelen marka olan Monster Notebook’un yeni reklam filmi

04.10.2022 | ulasufuk

Türkiye’de oyun bilgisayarı denilince ilk akla gelen marka olan Monster Notebook’un yeni reklam filmi “Monster Notebook: Çocukların Korkmadığı Tek Canavar” sloganıyla yayına girdi. Çocukların hayallerinden ilhamla hazırlanan filmde Monster Notebook, bugüne dek gönüllerini fethettiği tüm çocuklara ve tüm anne-babalara selam yolluyor.

Yıllardır, yüzlerce çocuğun hayallerindeki Monster’ların resimlerini yaptığını ve firmaya ulaştırdığını açıklayan Monster Notebook, bu resimlerden ilhamla hazırladığı yeni reklam filminde “Bizce teknoloji devleri arasına girmekten daha güzel olan tek şey, bir çocuğun gönlüne ve hayallerine girebilmektir” diyor.

Bugüne dek kendilerine posta, eposta ve sosyal medya mesajları aracılığıyla ulaştırılan yüzlerce resim olduğunu söyleyen Monster Notebook Kurucusu ve CEO’su İlhan Yılmaz, “Daha önce bu resimlerle ilgili herhangi bir kampanya yapmamamıza rağmen, minik oyunseverlerin hayallerindeki Monster’lara dair aldığımız bu resimler bizi derinden etkiliyor. Çünkü biliyoruz ki bu resimlerin her birinin ardında, her akşam başını yastığa bir Monster hayaliyle koyan çocukların kocaman hayalleri var. Çocukların hayallerinde yer almanın aslında gelecekte yer almak olduğunun da farkındayız. Bu nedenle, biz de Türkiye’den çıkan küresel bir teknoloji markası olma hayaliyle yola çıkmış ve bu hayali emin adımlarla gerçekleştiren bir marka olarak yeni filmimizle, hayallerimizi paylaşan herkese teşekkür etmek istedik” dedi. 

Bir Monster’a kavuşmanın hayalini kuran milyonlarca çocuktan birinin hayatından kesitlerin yer aldığı filmde, çocukluk korkularını ailesinin desteğiyle yenmeyi başaran minik kahramanımızı izliyoruz. Filmin finalinde ise çocukların hiç korkmadığı, hatta tam aksine yatağın altında görmeyi gönülden diledikleri tek canavarın, bir Monster Notebook olacağı vurgulanıyor.

Çekimleri İstanbul’un farklı bölgelerinde dört günde gerçekleştirilen reklam filminin kreatif ajansı Red and Grey İstanbul, prodüksiyon firması ise Hacıyatmaz Film. Son yıllarda uluslararası yatırımlarına hız vererek, özellikle Avrupa pazarındaki yerini güçlendirmeyi hedefleyen Monster Notebook, bu filmde de Türkiye teknoloji ve oyun ekosistemindeki 20 seneyi aşkın birikimiyle edindiği iç görüleri uluslararası mesajlarla vermeyi amaçlıyor. Bu doğrultuda filme özel bestelenen parçanın sözlerini aynı zamanda filmin kreatif direktörü olan Cem Batu yazarken, filmin seslendirmesini Monster Notebook’un yıllardır akıllara kazınan sesi, ünlü seslendirme sanatçısı Harun Can gerçekleştirdi.

Reklam filmini izlemek içinhttps://www.youtube.com/watch?v=0cu23VMqiuk Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.