-->
Çığlık Atmaya Hazır Olun – Cadılar Bayramında PUBG: BATTLEGROUNDS ve NEW STATE MOBILE’a DEAD BY DAYLIGHT Geliyor

KRAFTON, Ekim ayında öncü battle royale oyunlarına gelecek

04.10.2022 | ulasufuk

KRAFTON, Ekim ayında öncü battle royale oyunlarına gelecek korkutucu bir etkinlik ve ürkünç kozmetiklerle dolu DEAD BY DAYLIGHT iş birliği için Behaviour Interactive ile ortaklığını başlatıyor

Bugün KRAFTON, Inc., Ekim ayında hem PUBG: BATTLEGROUNDS hem de NEW STATE MOBILE‘a DEAD BY DAYLIGHT dehşetini getirecek birden fazla oyunlu bir iş birliği için Behaviour Interactive ile ortaklık başlattığını duyurdu. Bu Cadılar Bayramı sezonunda yalnız yolculuğa çıkmak güvenli değil çünkü her iki oyunda da oyuncular DEAD BY DAYLIGHT‘ın en ikonik katillerinden bazıları gibi giyinebilecekler, tüyleri diken diken eden kozmetik eşyalarla hayatta kalanları avlayabilecekler ve PUBG: BATTLEGROUNDS’a özel korkutucu bir etkinliğe katılabilecekler. 

KRAFTON’un Behaviour Interactive ve DEAD BY DAYLIGHT ile ortaklığının bir özetini aşağıda görebilirsiniz.

PUBG: BATTLEGROUNDS x DEAD BY DAYLIGHT

 • Avlanmak İçin Giyin: 19 Ekim – 7 Aralık tarihleri arasında PC’de ve 20 Ekim – 8 Aralık tarihleri arasında konsollarda yer alacak olan DEAD BY DAYLIGHT iş birliği, PUBG: BATTLEGROUNDS oyuncularına aşağıdakiler de dahil olmak üzere iş birliği temalı kozmetik ödüller kazanma şansı sunacak:
  • Kostümler (4x set)
  • Maskeler (4x)
  • Sırt çantası kozmetikleri (3x)
  • Tava kozmetiği
  • İsim Künyesi 
 • Özel Etkinlik Ödülleri için Avlanmaya Devam Edin: DEAD BY DAYLIGHT iş birliği boyunca sınırlı bir süre zarfında oyuncular nabız yükselten ve tüyler ürpertici ikonik DEAD BY DAYLIGHT oyun içi web etkinliğini deneyimleyebilirler. Bir Katil ve üç Hayatta Kalan’ın olacağı toplamda dört oyuncu, web etkinliğine oyun içindeki lobiden erişerek katılabilir. Üç Hayatta Kalan, DEAD BY DAYLIGHT‘ın temel öğelerini kullanarak Katil’in dikkatini dağıtmak için eşyalar atarak zekalarını ve yeteneklerini Katil’den kaçmak için kullanmak zorunda kalacaklar. Hayatta kalanlar, kaçmak için çıkış kapılarını güçlendirmek adına haritadaki jeneratörleri onarmalılar. Oyuncular 21 Ekim – 7 Kasım tarihleri arasında aşağıdaki görevleri tamamlayarak ödüller kazanabilirler:
  • DEAD BY DAYLIGHT modunu bir kez oynayın ve DEAD BY DAYLIGHT‘ta kullanılabilecek bir ‘Dwight Unknown’ Lone Survivor Kıyafet Kodu alın
  • DEAD BY DAYLIGHT temalı bir sprey kazanmak için DEAD BY DAYLIGHT modunu beş kez oynayın
  • Katil olarak toplamda 10 skor yapın ve Hemşire (DEAD BY DAYLIGHT karakteri) maskesini alın

NEW STATE MOBILE x DEAD BY DAYLIGHT

 • Katil Cadılar Bayramı Kostümleri: İş birliği boyunca oyuncular bu yıl Cadılar Bayramı kostümlerine korkutucu bir his katmak adına özel DEAD BY DAYLIGHT kozmetikleri elde edebilirler. DEAD BY DAYLIGHT temalı oyun içi eşyalar ve iş birliği sandıkları, 20 Ekim – 23 Kasım tarihleri arasında tüm oyuncular için erişilebilir olacak. NEW STATE MOBILE‘daki DEAD BY DAYLIGHT iş birliği hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

PUBG: BATTLEGROUNDS ile ilgili en son bilgiler için lütfen https://emea.battlegrounds.pubg.com/tr/ adresini ziyaret edin veya bizi sosyal medyada (YouTube / Twitter / Instagram / Facebook / Twitch / Tiktok) takip edin.

NEW STATE MOBILE hakkında daha fazla bilgi newstate.pubg.com adresini ziyaret edin ve sosyal medyadan (YouTube / Twitter / Instagram / Facebook) takip edin. Basın materyalleri için bu linki ve bültenler için resmi KRAFTON basın odasını ziyaret edebilirsiniz.

DEAD BY DAYLIGHT hakkında daha fazla bilgi için lütfen https://deadbydaylight.com/ adresini ziyaret edin. Behaviour Interactive hakkında daha fazla bilgi için https://www.bhvr.com/ adresini ziyaret edebilir ve Twitter, Facebook, Instagram ve YouTube‘daki sosyal medya kanallarını takip edebilirsiniz.Popüler Haberler


Microsoft’un oyun abonelik servisi Xbox Game Pass’e yeni oyunlar ekleniyor! Temmuz ayı içinde kullanıcılara sunulacak olan bu 5 yeni oyunla birlikte oyun kütüphanenizi genişletebilirsiniz.


Ubisoft tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon macera oyunu Avatar: Frontiers of Pandora için heyecan verici bir gelişme yaşandı.


Critical Hit Games tarafından uzun süredir geliştirilen Nobody Wants to Die adlı gizem ve macera dolu oyun, bugün itibarıyla oyuncularla buluştu.


Dead by Daylight hayatta kalma oyununa, Tomb Raider serisinden tanıdığımız ana karakter Lara Croft, oynanabilir bir karakter olarak ekleniyor.