-->
Oyun Oynamayı Sevdiren Logitech G serisi: G513, G502 Hero ve G432

Oyunseverlerin ihtiyaçlarına özel geliştirilen ürünleriyle dikkat çeken Logitech G, oyun dünyasındaki deneyimi ileri boyuta taşıyor.

22.09.2022 | ulasufuk

Oyunseverlerin ihtiyaçlarına özel geliştirilen ürünleriyle dikkat çeken Logitech G, oyun dünyasındaki deneyimi ileri boyuta taşıyor.    

Oyuncuların istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan Logitech G432 kablolu kulaklık, G513 kablolu klavye ve G502 Hero kablolu mouse modelleri, oyunların farklı bir boyut kazanmasını sağlıyor.

Yeni nesil HERO 25K sensörüne (High Efficiency Rated Optical) sahip G502, dünyanın en çok satan oyuncu mouse’u olarak dikkat çekiyor. Şimdiye kadar geliştirilen en doğru oyun sınıfı sensör olarak bilinen HERO 25K ile donatılan G502, 400’den fazla IPS, 100 – 25.600 DPI, DPI aralığında sıfır yumuşatma, filtreleme veya hızlandırma sağlıyor. Logitech G’nin özel LIGHTSYNC RGB aydınlatma teknolojisi, programlanabilir 11 adet G tuşu, isteğe bağlı eklenebilen 5 farklı ağırlık opsiyonu ve örgülü kablosuyla daha iyi performans sergiliyor.

Yüksek performanslı ve kaliteli ürünleriyle tüm dünyada sektöre ilham veren Logitech G’nin ürettiği G513 ise dünyanın en iyi oyuncuları tarafından tercih ediliyor. G513, yumuşak dokulu bilek desteği sayesinde oyun deneyimine ayrı bir konfor katıyor. Performans, kalite ve güvenilirlik sunan G513, dokunsal geri bildirimli net tıklama sesiyle Logitech’in ödüllü klavye tasarımını bir üst seviyeye çıkarıyor. Hareketlere anında tepki verebilmek için 45 gr gibi düşük bir tuş basıncıyla kullanılabilen, 1,5 mm’lik tuş aralığına sahip olan klavye, rakiplerine oranla %25 daha hızlı çalışıyor. 

Oyuncular için özel olarak tasarlanan G432 kulaklık ise büyük bir konfor sunuyor. G432, ergonomik tasarımı sayesinde uzun saatler boyunca devam eden oyunlarda oyunculara sıkma ve ağrı gibi sıkıntılar yaşatmıyor. Bu sayede oyuncular keyifli ve etkili bir oyun süreci yaşıyor. Sahip olduğu özel ses sürücüleri, oyuncuların başarılı hamlelere imza atmasına imkân tanıyor.Popüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.