-->
Güçlü, Etkileyici Ses Deneyimi ve Yeni Kompakt Form: Razer Leviathan V2 X PC Soundbar 

Oyuncular için dünyanın lider yaşam tarzı markası Razer, basit bağlantı ile kompakt bir form faktöründe güçlü

22.09.2022 | ulasufuk

Oyuncular için dünyanın lider yaşam tarzı markası Razer, basit bağlantı ile kompakt bir form faktöründe güçlü ve sürükleyici bir ses deneyimi sunan Razer’ın Leviathan serisine katılan en yeni soundbar’ı Razer Leviathan V2 X’i duyurdu. Sıradan oyunculardan meraklı oyunculara kadar, Leviathan V2 X, masaüstü eğlence deneyimini yükselterek herhangi bir savaş istasyonuna büyük bir katkı sağlıyor.

İki tam kapsamlı sürücü ve iki pasif radyatörle kompakt bir PC oyun soundbar’ı olan Leviathan V2 X, tüm eğlence ihtiyaçlarında karşılayacak bir ses deneyimi için üst düzey netlik ve yankılanan derinlik sunar. Yalnızca 400 mm uzunluğunda olan Leviathan V2 X, çoğu monitörün altına mükemmel bir şekilde sığar ve kullanıcılara dağınıklıktan arındırılmış bir masaüstünde geniş, odayı dolduran bir ses alanı sunar.

Sorunsuz bağlantı için Leviathan V2 X, 90 dB maksimum ses çıkışı ile güçlü, dinamik ses üretirken gücü daha verimli bir şekilde çekmek için tek bir USB Tip C kablosuyla çalışır. 

Oyun cihazları için dünyanın en büyük aydınlatma ekosistemi olan Razer Chroma™ RGB ile güçlendirilen Leviathan V2 X, kullanıcılara tam RGB özelleştirmesi ve daha derin bir atmosfer sağlamak için 14 aydınlatma bölgesi, sayısız desen ve dinamik oyun içi aydınlatma efektleri sunar.

Sabit bir bağlantı ve ek rahatlık için ayrıca Bluetooth 5.0 desteği sunan soundbar, kullanıcılara Razer Audio App aracılığıyla eşleştirilmiş PC ve mobil cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapma olanağı verir.

Daha fazla bilgi için lütfen buraya bakın.

NE ZAMAN: Şu anda Çin, Avustralya, Yeni Zelanda, Tayvan, Japonya, Kore, Malezya, Endonezya, Tayland, Vietnam ve Singapur’da mevcuttur.

Avrupa ve Amerika pazarlarına 2022’nin 4. çeyreğinde gelecek.

SATIŞ YERİ:       Razer.com, RazerStore’lar ve yetkili satıcılar

FİYAT:                 99.99$ / 119.99€ Popüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.