-->
Protality Season 5 Final Aşaması Başlıyor!

PUBG Continental Series 7 yolunda bir şampiyon arayan Protality Season 5’in Final Aşaması başlıyor.

01.08.2022 | ulasufuk

PUBG Continental Series 7 yolunda bir şampiyon arayan Protality Season 5’in Final Aşaması başlıyor. Türkiye ve Orta Doğu’da Wildcard slotuna sahip tek turnuva Protality Series’de PROTALITY Season 5’in galibi, PCS7 Playoffs – Group Stage aşamasına katılmaya hak kazanacak.
Protality, Tivibuspor ortaklığıyla ilk kez Ulusal Televizyonda yayınlanacak. Protality izleyicileri bu sezon, dört PUBG espor ismini de Özel Konuk olarak izleyebilecekler; Nikolai “Odesskin” Lutsenko, Matti “CastByCopter” Korvenmaa, Patrick “InviSan” Schadewitz ve Jarco “DiamondJ_CS” Vervaeke etkinliğe kendi bakış açılarından yorumları ile katkı sağlayacak.
2019 yılından bu yana yapılan her etkinlikte eSports360 ve WeSportsMedia’nın Oyun ve Espor projelerinde yeni bir zirve olmaya hazırlanan Protality, Season 5 ile Türkiye’nin en iyisi olacak ekibi bekliyor.
Grup Aşaması’ndan gelen 12 takım ve Final Daveti alan Digital Athletics, Futbolist, BBL Esports ve STARDUST’ın katılımıyla takımlar toplam 16 takımlık final lobisi, 4 güne ayrılmış 20 maç sonrasında zirvede olmak için savaşacak.
Protality Season 5 Final Aşaması Takımları
⦁ 010 Esports
⦁ Aggressive All Around
⦁ BBL ESPORTS
⦁ Creff
⦁ Digital Athletics
⦁ Futbolist
⦁ HOWL
⦁ Karagümrük Espor
⦁ N3verMind
⦁ Orgless4
⦁ PCIFIC Esports
⦁ Salazar
⦁ Sarvem Esports
⦁ STARDUST
⦁ Team Lixa Esports
⦁ Team Loading
90.000TL ödül havuzuna sahip olan Protality Season 5’in Final Aşaması maç günleri ise şu şekilde:
⦁ Final Aşaması #1: 03.08.2022 – 19:00 TSİ
⦁ Final Aşaması #2: 04.08.2022 – 19:00 TSİ
⦁ Final Aşaması #3: 06.08.2022 – 19:00 TSİ
⦁ Final Aşaması #4: 07.08.2022 – 19:00 TSİ
Protality Season 5 Final Aşaması, Arda “Tropik” Bayram, Buğrahan “Wreckage” Şevke, Mustafa “Fanius” Gültekin, Timur “Timurlengx” Günay ve Utku “utimikk” Taşyürek ile PUBG TR Twitch, Tivibuspor YouTube ve Canlı Televizyonda canlı yayınlanacak.Popüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.