-->
“Bomberman” Serisi AMAZING BOMBERMAN İle 5 Ağustos’ta Apple Arcade’e Geliyor

Bomberman serisinin yeni oyunu mobil oyunculara müzik ve eğlence dolu saatler yaşatacak

04.08.2022 | ulasufuk

Bomberman serisinin yeni oyunu mobil oyunculara müzik ve eğlence dolu saatler yaşatacak

Konami Digital Entertainment B.V. bugün, yeni oyunu AMAZING BOMBERMAN’in 5 Ağustos’ta iOS Apple Arcade üzerinden indirilebileceğini duyurdu. Apple Arcade aboneliği mobil oyun sevenlere yeni çıkan, ödüllü ve dünyanın en sevilen mobil oyunlarından oluşan 200’den fazla Premium oyuna tamamı reklamsız veya uygulama içi satın alma olmadan sınırsız erişim hakkı sunuyor. AMAZING BOMBERMAN, seriye müzik ve eğlence dolu bir yaklaşım getiriyor; oyuncular oyun alanı farklı şarkılara uyacak şekilde değiştikçe farklı öğeler toplayacak ve önlerine çıkan engelleri kırmak için çeşitli bomba türlerini kullanacaklar. Oyunun çıkışında yedi farklı oynanabilir aşama bulunuyor. AMAZING BOMBERMAN Japonya’dan ve dünyanın dört bir yanından farklı sanatçılar tarafından bestelenen original şarkılar içermekte.

Fragman linki: https://www.youtube.com/watch?v=cBxlRu3Fd5I

AMAZING BOMBERMAN’ın özelliklerinden bazıları şöyle:

  • Her yerden ve her zaman katılabileceğiniz çevirimiçi kapışmalar!
  • Bomberman ve oyun için bestelenmiş özel şarkıların bir araya gelmesinden doğan oynanış
  • Tek başına oynamayı seven oyuncular için pratik modu
  • Arkadaşlar arasında oynamaya izin veren “ARKADAŞ KAPIŞMASI” (FRIEND BATTLE) modu!
  • Kişiselleştirme için toplanabilir öğeler

AMAZING BOMBERMAN ile ilgili daha fazla bilgi aşağıdaki adreslerde: 

iPhone, iPad, Mac, and Apple TV üzerinden oynanabilen AMAZING BOMBERMAN, Apple Arcade’e özel çıkacak. Apple Arcade, kullanıcılara bir aylık ücretsiz deneme fırsatı sunmakta. Servis yine bir aylık ücretsiz deneme fırsatı ile Apple One‘ın Bireysel, Aile ve Premier aylık planlarının bir parçası*

Daha fazla bilgi için beklemede kalın! AMAZING BOMBERMAN ile ilgili detaylar çok yakında resmi web sayfasında sizlerle.

*Apple One ücretsiz denemesi, yalnızca şu anda ücretsiz deneme veya abonelik yoluyla kullanılmayan hizmetleri içerir. Plan, deneme süresinden sonra iptal edilene kadar otomatik olarak yenilenir. Kısıtlamalar ve diğer şartlar geçerlidir.Popüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.