-->
Yu-Gi-Oh! KOLEKSYİON KART OYUNUNUN Yeni Booster Seti Çıktı!

Yu-Gi-Oh! KOLEKSYİON KART OYUNUNUN Yeni Booster Seti Legendary Duelists: Duels From the Deep Satışta

21.06.2022 | ulasufuk

Yu-Gi-Oh! KOLEKSYİON KART OYUNUNUN Yeni Booster Seti Legendary Duelists: Duels From the Deep Satışta

Konami Digital Entertainment B.V., bugün itibarıyla Yu-Gi-Oh! KOLEKSYİON KART OYUNU (TCG) için yayınlanan yeni booster set Legendary Duelists: Duels From the Deep‘in Avrupa ve Okyanusya’da çıktığını duyurdu.

Legendary Duelists: Duels From the Deep, Yu-Gi-Oh!, Yu-Gi-Oh! ZEXAL ve Yu-Gi-Oh! VRAINS animasyon serilerindeki Düellocular tarafından kullanılan ve 3 farklı SU canavarı stratejisini temel alan yepyeni kartlar içeriyor. Ünlü balıkçı ve Düellocu Mako Tsunami’nin stratejilerine dayalı yeni kartlar, Shark’ın ikinci kişiliği ve Yedi Baria İmparatoru’nun lideri Nash ve Skye Zaizen (Blue Maiden olarak) bu sette yerlerini alıyorlar.

Mako Tsunami’nin Fortress Whale’i yeni versiyonuyla, rakibinizin canavarına saldırmadan önce onu devirmek için geliyor! Efektleri aktif olarak 101’den 107’ye kadar “C Numaralı” canavarları Çağırabilen güçlü bir Rank-Up kombinasyonu oluşturmanıza izin veren yeni WATER Xyz Canavarları alın! Ayrıca Blue Maiden’ın Marincess stratejisi için rakibinizi alaşağı edecek yeni bir kart dalgası da sizleri bekliyor. Legendary Duelists: Duels From the Deep, ikonik bir SU canavarının bulunması zor Ghost Rare versiyonunu da içerecek!

Legendary Duelists: Duels From the Deep booster seti, 9 Ultra Rare, 8 Super Rare, 10 Rare, 29 Common ve 1 Ghost Rare olmak üzere toplam 56 kart içeriyor. Seti şimdi alıp hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için adresimiz https://www.yugioh-card.com

Dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU, 80’den fazla ülkede, 9 dilde yayınlanmaya ve her yaştan oyunseverin beğenisini kazanmaya devam ediyor

Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU ile ilgili en güncel haberler için aşağıdaki hesapları takip edebilirsiniz: Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.