-->
Oyunsever Babalara ViewSonic’ten 360 Hz Monitörü

ViewSonic, Babalar Günü yaklaşırken, “bu yıl farklı olarak ne hediye alsam?” diyenlerin imdadına yetişiyor.

02.06.2022 | ulasufuk

ViewSonic, Babalar Günü yaklaşırken, “bu yıl farklı olarak ne hediye alsam?” diyenlerin imdadına yetişiyor. Oyunsever babalar, XG251G oyun monitörünün ultra yüksek 360 Hz yenileme hızıyla rakiplerine karşı önemli bir avantaj elde edecek. 

Babalar Günü’nde özellikle oyunsever babalar için en güzel hediyelerden biri kuşkusuz bir oyun monitörüdür. Oyunlarda gözden kaçan tek bir kare bile zaferle mağlubiyet arasında fark yaratabilirken, ViewSonic’in oyun monitörü XG251G’nin 360 Hz yüksek yenileme hızıyla bu sorun ortadan kalkıyor. Rekabet ne kadar yoğun olursa olsun, yüksek hızlı oynanış için gecikmeyi ortadan kaldıran NVIDIA® Reflex ile de her tıklama milisaniye hassaslığında yansıtılarak rakip karşısında büyük avantaj sağlanıyor. Böylece hassas bir şekilde nişan almak ve ışık hızında tepki vermek mümkün hale geliyor.

XG251G’nin Full HD IPS paneli ve VESA DisplayHDR™ 400 sertifikasına sahip 25 inç ekranı,  e-spor ve rekabetçi mücadeleler için geliştirildi. XG251G, NVIDIA G-SYNC işlemcisi sayesinde görüntü yırtılmasını ve takılmaları ortadan kaldırarak en akıcı oyun deneyimini sunuyor.

Konfor ve canlı renkler birarada

XG251G, sadece hız değil oyuncunun başarılı olması için gereken her şey düşünülerek tasarlandı. Uzun süre oyun oynayabilmek için konforun da göz önüne alındığı XG251G, akıllı ELITE’S Design Enhancements (EDE) özellikleriyle masa düzenini yeni bir seviyeye çıkarıyor. Monitör; atmosferi zenginleştiren RGB ışıkları, etkileyici metal tabanı, kablonun dolaşmasını önleyen mouse sabitleyicisi ve güçlendirilmiş kulaklık askısı gibi ayrıntılarıyla oyun deneyimine seviye atlatıyor. Ayrıca sRGB renk gamının yüzde 99’unu kapsayan XG251G, oyunseverlere canlı ve hassas renkler sunarak, oyunları bir görsel şölene de çeviriyor. 

Teknik özellikler

  • 25 inç Full HD ekran
  • Profesyonel seviyede 360 Hz yenileme hızı
  • Nvidia G-Sync ile görüntülerde yırtılma olmadan oyun deneyimi
  • Nvidia Reflex ile son derece düşük gecikme süresi
  • 1 ms GTG tepki süresi
  • VESA DisplayHDR™ 400


Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.