-->
Elektroniğin Yıldızları MediaMarkt’ta

MediaMarkt, 6 Haziran’a kadar sürdüreceği “Elektroniğin Yıldızları MediaMarkt’ta” kampanyası ile akıllı telefonlardan kahve

03.06.2022 | ulasufuk

MediaMarkt, 6 Haziran’a kadar sürdüreceği “Elektroniğin Yıldızları MediaMarkt’ta” kampanyası ile akıllı telefonlardan kahve makinelerine, tabletlerden televizyonlara kadar çeşitli ürünlerde tüketicilere fırsatlar sunuyor. Kampanya MediaMarkt tüm mağazalarında, mediamarkt.com.tr ve mobil uygulamada da geçerli olacak.

Yılın neredeyse tamamında tüketicilere çeşitli ürün ve hizmet fırsatları sunan MediaMarkt, yeni kampanyasını bugün başlattı. 6 Haziran’a kadar sürecek “Elektroniğin Yıldızları MediaMarkt’ta” kampanyası ile akıllı telefonlardan kahve makinelerine, tabletlerden televizyonlara birçok kategori ve üründe tüketicilere fırsatlar, MediaMarkt’ın uzmanlığıyla sunuluyor. 

MediaMarkt mağazalarında, mediamarkt.com.tr ve markanın mobil uygulamasında geçerli olacak kampanyada öne çıkan fırsatlarsa şöyle: 

  • Samsung Galaxy S22 128 GB akıllı telefon 14.499 TL, üstelik yanında Samsung Galaxy Watch 4 44mm akıllı saat sadece 499 TL.
  • Huawei GT3 Pro ile birlikte 500 TL ve üzeri farklı bir ürün alımlarında GT3 Pro’da 500 TL indirim. 
  • Sony The Last of Us Part II PS4 Oyun 169 TL. 


Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.