-->
Elektroniğin Yıldızları MediaMarkt’ta

MediaMarkt, 6 Haziran’a kadar sürdüreceği “Elektroniğin Yıldızları MediaMarkt’ta” kampanyası ile akıllı telefonlardan kahve

03.06.2022 | ulasufuk

MediaMarkt, 6 Haziran’a kadar sürdüreceği “Elektroniğin Yıldızları MediaMarkt’ta” kampanyası ile akıllı telefonlardan kahve makinelerine, tabletlerden televizyonlara kadar çeşitli ürünlerde tüketicilere fırsatlar sunuyor. Kampanya MediaMarkt tüm mağazalarında, mediamarkt.com.tr ve mobil uygulamada da geçerli olacak.

Yılın neredeyse tamamında tüketicilere çeşitli ürün ve hizmet fırsatları sunan MediaMarkt, yeni kampanyasını bugün başlattı. 6 Haziran’a kadar sürecek “Elektroniğin Yıldızları MediaMarkt’ta” kampanyası ile akıllı telefonlardan kahve makinelerine, tabletlerden televizyonlara birçok kategori ve üründe tüketicilere fırsatlar, MediaMarkt’ın uzmanlığıyla sunuluyor. 

MediaMarkt mağazalarında, mediamarkt.com.tr ve markanın mobil uygulamasında geçerli olacak kampanyada öne çıkan fırsatlarsa şöyle: 

  • Samsung Galaxy S22 128 GB akıllı telefon 14.499 TL, üstelik yanında Samsung Galaxy Watch 4 44mm akıllı saat sadece 499 TL.
  • Huawei GT3 Pro ile birlikte 500 TL ve üzeri farklı bir ürün alımlarında GT3 Pro’da 500 TL indirim. 
  • Sony The Last of Us Part II PS4 Oyun 169 TL. 


Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.