-->
Diablo Immortal Şimdi Razer Gold’da

Oyunun çıkışını kutlamak adına Razer, 50.000 doların üzerinde

02.06.2022 | ulasufuk

Oyunun çıkışını kutlamak adına Razer, 50.000 doların üzerinde Razer Donanımları ve Razer Gold için küresel bir giveaway düzenleyecek.

Oyuncular için dünyanın lider yaşam tarzı markası Razer, bugün Razer Gold sanal kredi platformuna Blizzard Entertainment’ın Diablo® Immortal™ ürününü eklediğini duyurdu. Diablo® Immortal™’ın Razer Gold’a dahil edilmesini kutlamak için Razer, 50.000 doların üzerinde değere sahip Razer donanımı ve Razer Gold için özel bir küresel giveaway düzenliyor. 

Razer Gold, dünya çapındaki oyuncuların oyunlara ve eğlenceye daha da heyecan katmak için tasarlanmış birleşik sanal kredidir. Günümüzün en büyük oyun ödeme hizmetlerinden biri olan Razer Gold, oyunlar, oyun içi öğeler satın almak ve özel içeriklerin kilidini açmak için dünya çapında 42.000’den fazla oyun ve eğlence içeriğinde kullanılabilir.  

Razer Gold; Diablo® Immortal™ için ödemelerin arkasındaki güç olarak oyuncuların gold.razer.com aracılığıyla oyun içi krediler ve öğeler satın almalarına olanak tanıyacak ve bu öğeler doğrudan PC veya mobil cihazlarda Diablo® Immortal™ hesaplarıyla sorunsuz bir şekilde senkronize edilecek. 2 Haziran’dan itibaren dünyanın birçok bölgesindeki oyuncular, 23 Haziran’da da Asya-Pasifik’teki geri kalan bölgeler, Diablo® Immortal ™’da Burning Hells’e karşı savunma çağrısını kabul edecek. 

Diablo® Immortal™, hem çapraz oynamayı (cross-play ) hem de çapraz ilerlemeyi (cross-progression) destekleyerek Sanctuary’nin kahramanlarının platformdan bağımsız olarak birbirleriyle savaşa katılırken, mobil ve PC oyunları arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilmelerine olanak tanır.

Lansmanı kutlamak için Razer Gold, oyuncuların 2 Haziran 2022’den 31 Temmuz 2022’ye kadar içinde Razer donanımı ve Razer Gold dahil olmak üzere 50.000$ değerinde ödül kazanabileceği küresel bir giveaway düzenleyecek. İspanya, Japonya ve Güney Kore’deki oyuncular için, bu dönem boyunca her pazarda en çok harcama yapan 3 oyuncu, Razer Blade 15 (QHD 240Hz, GeForce RTX 3060 ile), DeathAdder V2 ve Razer Barracuda X’ten oluşan bir Razer donanım paketi kazanma şansına sahip olacak.

Brezilya, Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Türkiye, Mısır, Hindistan ve Suudi Arabistan’daki oyuncular için, bu dönemde her pazarda en çok harcama yapan 20 oyuncu 100$ Razer Gold kazanacak. 

Daha fazla bilgi için lütfen burayı ziyaret edin.

NE ZAMAN:    2 Haziran 2022: Brezilya, Meksika, Kolombiya, Peru, Şili, Türkiye, Mısır, Suudi Arabistan, İspanya, Hindistan, Japonya, Güney Kore

                          23 Haziran 2022: Singapur, Malezya, Tayland, Filipinler, Endonezya

Razer Gold küresel çekilişi 2 Haziran- 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

NEREDE:           Razer Gold, Diablo® Immortal™ için ödemelerin arkasındaki güç olacak ve oyuncuların  buradan oyun içi kredileri ve öğeleri çevirim için satın almalarını sağlayacak.Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.