-->
Road of Valor: Empires Ön Kayıtları Oyun Geliştirici Ekip Dreamotion Tarafından Duyuruldu

Oyuncular Road of Valor: World War II’nin devamı için Google Play ve Apple App Store üzerinden kayıt olabilirler 

24.05.2022 | ulasufuk

Oyuncular Road of Valor: World War II’nin devamı için Google Play ve Apple App Store üzerinden kayıt olabilirler 

KRAFTON, Inc.’e bağlı şirket Dreamotion, gerçek zamanlı (PvP) strateji (RTS) oyunu Road to Valor: Empires için Google Play ve Apple App Store‘da ön kayıtların açıldığını duyurdu.

Road to Valor: Empires, 2019 yılının Ocak ayında çıkan ve 3 milyondan fazla indirmeyi geride bırakan Road to Valor: World War II‘nin devamı niteliğindedir. Bu mobil PvP RTS oyununda oyuncular, gardiyan olarak bilinen kahraman birimleri de dahil olmak üzere, türlü çeşitlilikte medeniyet ve efsanelerden bir araya gelmiş birimlerden oluşan ordularını düzenleyerek efsanevi saha komutanları olabilirler. Oyuncular, rakip oyuncuları yenmek ve tahta geçmek dokuz gardiyan ve 60’ın üzerinde farklı birim oluşumları arasından seçim yaparak için bir gardiyan ve sekiz askerden oluşan bir strateji destesini kullanabilirler.

Oyun çok sayıda birimin savaş alanına ve toplu savaşa girmesine izin veren gerçekçi grafikler ve dinamik özelliklere sahiptir. Orijinal oyunun hayranları oyun perspektifinden nelerle karşılaşacaklarını bilecek olsalar da, Road to Valor: Empires, Athena – Savaş Tanrıçası; Odin – Asgard ve Medusa Kralı gibi efsanevi varlıkların dahil olduğu yeni medeniyetler ve ordu kurma oluşumları da sunmaktadır.

Road to Valor: Empires hakkında daha fazla bilgi almak için Google Play ya da Apple App Store üzerinden ön kayıt sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Basın materyalleri için bu linki ve basın bültenleri için resmi basın odasını ziyaret edebilirsiniz. Dreamotion hakkında daha fazla bilgi için http://dreamotion.us sitesini ziyaret edebilirsiniz.Popüler Haberler


NVIDIA Omniverse, Evrensel Sahne Tanımı (OpenUSD) için hızlandırma ve üç yeni masaüstü iş istasyonu Ada Nesli GPU’ya yönelik önemli güncellemeleri ele aldı.


Razercon 2023, Çığır Açan Duyurular Ve Özel Ortaklıklarla Küresel Oyun Topluluğunu Canlandırıyor


Samsung Electronics Türkiye, 22-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Gaming İstanbul Fuarı’na oyunseverleri davet ediyor.


Yılın en lezzetli etkinliklerinden biri olan Ankara Coffee Festivali, 22-24 Eylül tarihleri arasında MediaMarkt ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.