-->
Razer, İki Şık Koleksiyonuyla Yeni Giyim Serilerini Sunar: Genesis ve Unleashed

Razer’ın en son moda çizgisi, hayranlarının daha fazla Razer kıyafeti istemesine yanıt olarak sınırlı sayıda olmaktan çıkıyor.

27.05.2022 | ulasufuk

Razer’ın en son moda çizgisi, hayranlarının daha fazla Razer kıyafeti istemesine yanıt olarak sınırlı sayıda olmaktan çıkıyor.

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer™, bugün iki şık koleksiyon içeren yeni giyim serisini tanıttı: Genesis ve Unleashed. Razer’ın daha önce BAPE ve Fossil gibi yaşam tarzının en büyük isimleriyle yaptığı iş birlikleri sonucunda ‘sınırlı sürüm’ olarak sunduğu giyim ürünlerinin 24 saat içinde tükenmesinin ardından Razer, şimdi Genesis ve Unleashed koleksiyonlarını sunuyor. Böylece artık daha fazla oyuncu, markanın kendi tarzından oluşan sokak giyim ürünlerine erişebilecek. Razer’ın modaya yeni yaklaşımı, cesur çizgiler, cesur tasarımlar, kaliteli işçilik ve kasıtlı işlevsellik içerir. Genesis ve Unleashed, oyuncular tarafından oyuncular için hazırlanmış koleksiyonlardır.

Razer İş Geliştirme Direktör Yardımcısı Addie Tan, “Topluluğumuzdan aldığımız geri bildirimleri gerçekten çok önemsiyoruz” diyor. “Daha önceki ürünlerimiz çok hızlı tükendiği için Razer’dan daha fazla giyim ürünü istediğini söyleyen birçok hayranımızın talebini duyduk. Moda ortamını ve oyuncu topluluğumuzu gerçekten anlayan yeni tasarımcıları da ekibimize ekleyerek bu alana yatırım yapmaya devam ettiğimizden, hayranlarımız önümüzdeki sezonlarda Razer Apparel’dan daha fazlasını bekleyebilirler.”

RAZER GENESIS

Razer Genesis, minimalist tasarımları ve Razer’ın ikonik üç başlı yılan logosunu ve markasını içeren ince yeşil çizgileriyle öne çıkıyor. Konfor düşünülerek tasarlanan bu koleksiyon; klasik bir tişört ve şortun yanı sıra olmazsa olmaz bir Kova Şapka ve gizlenebilir kapüşonlu ve su geçirmez fermuarlı şık bir bomber ceketten oluşuyor. Razer’ın siyah ve yeşil renkleriyle anında tanınan Razer Genesis, ister içeride ister dışarıda günlük kullanım için üretilen çok yönlü parçalarla zahmetsiz stil ve konfor arasında bir denge kurmak isteyenler için üretildi.

RAZER UNLEASHED

Razer Unleashed; adından da anlaşılacağı gibi Razer markasını nihai hayranları için yaratılmış, üzerindeki kalın, cesur ve büyük boy baskılarla Razer markasının içinde fırladığı (yani “Unleashed” olduğu) bir giyim koleksiyonudur. Bu koleksiyonda büyük boy bir tişört, dikişsiz cepli şık bir sweatshirt ve günlük şortlar bulunur. Oyuncu kulaklıklarının üzerinden geçecek kadar büyük olan fermuarlı kapüşonlu üst, özellikle oyuncular düşünülerek tasarlandı. Üstler; koşu pantolonu ve şortlarla güzel bir şekilde eşleşirken, görünümü tamamlamak için oyunculara bir snapback şapka veya bir kova şapka seçeneği sunuluyor. Bu koleksiyon aynı zamanda Razer’ın ikonik siyah ve yeşil renklerinden oluşan ve bağlılığını göstermek isteyenler için büyük boyutlu Razer yazılarının bulunduğu bir seridir. 

FİYAT & SATIŞA ÇIKIŞ 

Razer Genesis Tişört: 49.99$ | 59.99€
Razer Genesis Bomber Ceket: 99.99$ | 109.99€
Razer Genesis Şort: 69.99$ | 79.99€
Razer Genesis Kova Şapka: 39.99$ | 44.99€

Razer Unleashed Bol Kesim Tişört: $59.99 | €69.99
Razer Unleashed Sweatshirt: $69.99 | €79.99
Razer Unleashed Fermuarlı Hoodie: $99.99 | €109.99
Razer Unleashed Şort: $59.99 | €69.99
Razer Unleashed Koşu Pantolonu: $79.99 | €89.99
Razer Unleashed Snapback Şapka: $39.99 | €44.99
Razer Unleashed Kova Şapka: $39.99 | €44.99

Yeni giyim koleksiyonları, Razer’ın en çok satan oyun ve yaşam tarzı ürünlerine ve sürekli büyüyen donanım, yazılım ve hizmet ekosistemine katılarak hayranlarına, oyun topluluğuna olan sevgilerini göstermenin en iyi yolunu sunuyor. Genesis ve Unleashed koleksiyonları artık https://www.razer.com/ adresinden satın alınabilir. 

Ürünler hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz:Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.