-->
Diablo Immortal Çıkışının Yol Haritası Belli Oldu

Diablo Immortal, 2 Haziran’da çıkıyor. Çıkışının öncesinde 1 Haziran’da Pasifik zaman diliminde sabah

27.05.2022 | ulasufuk

Diablo Immortal, 2 Haziran’da çıkıyor. Çıkışının öncesinde 1 Haziran’da Pasifik zaman diliminde sabah saatlerinde Apple App Store’da ve Google Play’de mobil sürümü dağıtılmaya başlanacak. Activision’dan lansmanla ilgili yapılan duyuruda şu ifadeler yer aldı: “Bu, mobil oyunların çıkış süreçlerinden kaynaklanmaktadır ve çıkışın sorunsuz olmasını sağlayacaktır. Buna ek olarak PC sürümü için de ön yükleme şu an başladı Yükleme talimatlarının tamamı, çıkış takvimimiz ve SSS yazımız için lütfen buradan tam blog yazımızı inceleyin. Sanctuary’de görüşmek üzere!  ”

Diablo Immortal’la ilgili tüm bilgiler için resmi web sitesine  göz atabilirsiniz. Immortal içerikleri içinse Gamepress‘i ziyaret edebilirsiniz. Popüler Haberler


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.


Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!


Yayıncı Emma Create ve geliştirici Caro Builders, şehir kurma ve ticaret simülasyon oyunu Rota’s Nautical Chronicles of Trade’in PC (Steam) için çıkış tarihini duyurdu.