-->
Diablo Immortal Çıkışına Sayılı Gün Kaldı: Yol Haritası Belli Oldu

Diablo Immortal, 2 Haziran’da çıkıyor. Çıkışının öncesinde 1 Haziran’da Pasifik zaman diliminde

30.05.2022 | ulasufuk

Diablo Immortal Çıkışının Yol Haritası Belli Oldu

Diablo Immortal, 2 Haziran’da çıkıyor. Çıkışının öncesinde 1 Haziran’da Pasifik zaman diliminde sabah saatlerinde Apple App Store’da ve Google Play’de mobil sürümü dağıtılmaya başlanacak.

Activision’dan lansmanla ilgili yapılan duyuruda şu ifadeler yer aldı: “Bu, mobil oyunların çıkış süreçlerinden kaynaklanmaktadır ve çıkışın sorunsuz olmasını sağlayacaktır. Buna ek olarak PC sürümü için de ön yükleme şu an başladı.Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.