-->
Uragun’ Steam’de Erken Erişime Açılıyor!

Varşova merkezli bağımsız stüdyo Kool2Play’in üstten görünümlü bilimkurgu shooter oyunu Uragun, 12 Nisan’da Steam Erken Erişim’de!

12.04.2022 | ulasufuk

Varşova merkezli bağımsız stüdyo Kool2Play’in üstten görünümlü bilimkurgu shooter oyunu Uragun, 12 Nisan’da Steam Erken Erişim’de!

Oyun, Erken Erişim’e 12 Nisan 2022’d3 TSİ 20:00’dan itibaren 14,99$’dan (14,99€) satışa sunulacak. Geliştiriciler, topluluk geri bildirimleri sayesinde oyunu geliştirmeye ve güncellemeye devam edecek.

Bağımsız oyun geliştiricisi Kool2Play, fütüristtik üstten bakışlı shooter oyunu Uragun’un Steam Erken Erişim ‘de mevcut olduğunu duyurmaktan gurur duyar. Oyuncular artık kendilerini makinelerle dolu dünyada pilot arayan ölümcül ama dost canlısı Mech birimleri ile dünyayı kurtarmaya başlayabilir.

Fran Avilés‘in (Deep Rock Galactic oyununun yapımcısı) ekibe Oyun Direktörü olarak katılmasıyla 2021’de baştan ayağa yenilenme yaşamasının ardından, Kool2Play sonunda, fütüristtik üstten bakışlı shooter oyunu Uragun’u oyunculara sunuyor.

Uragun’da, yozlaşmış AI tarafından istila edilmiş bir dünyayı keşfetmek için uyanan ölümcül ama büyüleyici bir Mech olarak oynuyorsunuz. Kayıp pilotunuzu ve arkadaşınızı aramak sizi ıssız bir Barselona, aşırı büyümüş ve fütürist bir Hong Kong veya Kuzey Amerika’nın karlı dağ yarıklarında gizlenmiş madenler gibi farklı muhteşem yerlere götürecek. Hayatta kalmak için oyunun zorlu ve hızlı dövüşünde ustalaşman gerekecek. Neyse ki, av tüfeği ve otomatik tüfeklerden plazma bumeranglara ve roketatarlara kadar yol boyunca yeni silahların kilidini açabileceksiniz. Bu sayede hem Mech’inize tonlarca özelleştirme seçeneği ve düşmanlarınıza karşı adil bir şans verecek.

Oyunun Erken Erişim sürümünde, oyuncular diğer birçok özelliğin yanı sıra şunları bulacak: 3 farklı biyomda yer alan 25 görev, 10’dan fazla düşman türü, her biri ek modlarla özelleştirilebilir 5 farklı silah türü, 4 özel saldırı ve bunları kullanılarak kazanabileceğiniz bir boss ve 3 mini boss dövüşü.

Oyun Steam’de 14.99$ (ayrıca 14,99 €) karşılığında mevcut ve bu vesileyle Kool2Play ekibi en yeni oyun fragmanını hazırladı. Lansmanda oyun Lehçe, İngilizce ve İspanyolca olarak sunulacak ve Erken Erişim aşamasındaki geliştirilme sırasında ek diller de sunulacak. Oyunu şimdi satın alanlar, tam sürüm çıkana kadar oyuna gelen içerikler için ekstra bir ücret ödemeyecekler.

Kool2Play CEO’su Marcin Marzęcki, “Erken Erişim yolun sadece başlangıcı, biz Uragun’u her güncellemede yeni oyuncular toplayacak uzun süreli bir oyun olarak görüyoruz” dedi. “Ekibimizin daha fazla içerik için birçok yeni fikri var. Oyuna neyin ekleneceğine karar vermek de topluluğa kalıyor. Erken Erişim lansmanına ve alacağımız geri bildirimlere dayanarak, tüm yenilikleri ve gelecekteki içeriği vurgulayan ayrıntılı bir yol haritası yayınlayacağız.”

Geliştiriciler ayrıca herkesi Discord’daki resmi Uragun sunucusuna katılmaya davet ediyor! Burada topluluk üyeleriyle tanışmak, geliştiricilerle sohbet etmek ve değerli geri bildirimler bırakma fırsatına sahipsiniz. Her yorum dikkate alınır!

Ayrıca Uragun, 21-25 Nisan tarihlerinde Boston’da gerçekleştirilecek olan PAX East etkinliğinde uluslararası oyun topluluğu tarafından tecrübe edilebilecek. Etkinliğe katılan gazeteciler Kool2Play ekibi ile oyun hakkında konuşma, bazı sorular sorma ve oynadıktan sonra geri bildirimlerini bırakma imkânı bulacak.

Oyunu Facebook ve Twitter üzerinden sosyal medyada takip edebilirsiniz. Kool2Play sosyal medya kanalları: FacebookTwitter ve Instagram.

Oyun hakkında daha fazla bilgi SteamKool2Play ve oyun web sayfasında bulunabilir. Oynanış materyalleri, fragmanlar ve diğer video varlıkları Kool2Play YouTube kanalında bulunabilir.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.