-->
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’ın Rengoku Etkinliğinde Efsaneler Olarak Savaşın 

Mistik Japonya’da Geçen Yeni Etkinlik Seti, Yarından İtibaren Yeni Oyun Modu ve Daha Fazlasını Getiriyor

26.04.2022 | ulasufuk

Mistik Japonya’da Geçen Yeni Etkinlik Seti, Yarından İtibaren Yeni Oyun Modu ve Daha Fazlasını Getiriyor

TRAILER: YOUTUBE / DOWNLOAD

Bugün Ubisoft, Rainbow Six Siege için 26 Nisan – 17 Mayıs tarihleri arasında gelecek olan sınırlı süreli yeni etkinlik Rengoku’yu duyurdu. Rengoku, benzersiz Kiba teçhizatlarıyla ve hızlı yeniden doğma ile yüksek tempolu ve aksiyon dolu bir etkinlik sağlayan yeni bir kontrol alanı oyun modu sunuyor.

Japonya’da geçen Rengoku, gökyüzündeki bir tapınağı ve sonsuzluk mücadelesini gözler önüne seriyor. Bu etkinlikte operatörler, özenle hazırlanan Gökdelen haritasında tanrıların onuru için savaşan ruhlar tarafından ele geçirilen Samuray savaşçıları olacaklar. 5’e 5 kontrol modunda oyuncular, kontrol puanları toplamak veya rakip takımın kontrol puanlarını çalmak için beş saniye boyunca sunakların yakınında kalmalıdır. 300 puana ulaşan ilk takım maçı kazanır. Her iki dakikada bir, kontrol noktaları konum değiştirir.

Operatörler, pompalı tüfek ve tabancaların üzerine tek vuruşta öldüren patlayıcı Kiba takacak. Fuze, Osa, Rook ve Thunderbird, Fire veya Poison Kiba arasında seçim yapabilirken; Twitch, Capitão, Zofia, Kapkan, Bandit ve Maestro, nihai kaosu serbest bırakmak için Flashback veya Knockback Kiba arasında seçim yapabilir.

Bu etkinlik; Rengoku katılımcıları için üniformalar, başlıklar, silah kaplamaları ve Operatör Kartı Portreleri içeren Rengoku Koleksiyonu’nu beraberinde getiriyor. Rengoku ayrıca özel bir silah kaplaması, evrensel bir eklenti kaplaması, uğurluk ve arka plan içeren Battlefield Spirit Destesi’ni de sunuyor. Rengoku Koleksiyonu paketleri; özel etkinlik mücadelelerini tamamlayarak veya 300 R6 Kredisi ya da her biri 12500 Nam karşılığında satın alınarak elde edilebilir. Paketler ayrıca her biri 1680 R6 Kredisi karşılığında doğrudan satın alınabilir.

Etkinlik hakkında daha fazlasını öğrenmek için, lütfen bu adresi ziyaret edin: https://rainbow6.ubisoft.com/rengoku.  

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege hakkında ayrıntılı bilgi için, lütfen bu adresi ziyaret edin: https://rainbow6.ubisoft.com.  Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.