-->
Rekor Kıran Oyunlar için Yüksek Performans:LG UltraGear 24GN53 A-B

LG, 23,6” UltraGear Full HD 1 ms (GtG) Oyun Monitörü UltraGear 24GN53 A-B ile oyun tutkunları için

25.04.2022 | ulasufuk

LG, 23,6” UltraGear Full HD 1 ms (GtG) Oyun Monitörü UltraGear 24GN53 A-B ile oyun tutkunları için yüksek performans ve mükemmel görüntüyü bir arada sunuyor.

LG Electronics (LG), 23,6 inçlik FHD (1920×1080) TN Ekranın yanı sıra, 1 ms (GtG), AMD FreeSync™ Premium, 144Hz Yenileme Hızı, Çoklu Giriş (HDMI x 2, DP x 1) ve Oyuncu Dostu GUI özellikleri ile oyunculara yüksek performans sunan LG UltraGear 24GN53 A-B oyun monitörü ile ezber bozuyor. Gişe rekorları kıran oyunlar için yüksek performanslı işlevler sunan güçlü bir oyun ekranı olan LG UltraGear 24GN53 A-B, 144 Hz’lik ultra yüksek hızıyla, oyuncuların sonraki kareyi daha hızlı görmelerini ve görüntünün daha sorunsuz görünmesini sağlıyor. Böylelikle, rekabet seven oyuncular, rakiplerine daha hızlı tepki verebiliyor ve kolayca hedefe nişan alabiliyorlar.

1 ms (GtG) ile kararan ve titreyen ekranlara son veren LG UltraGear 24GN53 A-B, aşırı hızın yan etkilerini elimine ediyor. FreeSync™ Premium teknolojisi ile yüksek çözünürlüklü ve hızlı tempolu oyunlarda kesintisiz ve akıcı hareket deneyimi yaşatan monitör, ekran yırtılmasını ve takılmayı neredeyse sıfırlıyor.

Dinamik Hareket Senkronizasyonu sayesinde giriş gecikmesinin en aza indirilmesiyle oyuncular her anı gerçek zamanlı olarak yakalayabiliyor. Siyah dengeleyici sayesinde de, oyuncular en karanlık yerlerde gizlenen keskin nişancılardan kaçabiliyor ve flaş bombasından hızlıca uzaklaşabiliyorlar. 

Şık tasarımıyla göz alan LG UltraGear 24GN53 A-B, V kanatlı standı ile oyuncuların oyun deneyimini geliştirmesine olanak tanıyor. Ekranın eğimini değiştirmek için ayarlanabilen taban ise, daha rahat oyun sağlıyor.

Daha fazla bilgi almak ve ürünü Amazon üzerinden satın almak için: https://www.amazon.com.tr/dp/B0992FSRCC?ref_=cm_sw_r_cp_ud_dp_YZQPX2CVH01472KZB9VCPopüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.