-->
KMF 2022 Şampiyonu fastPay Wildcats!

2022 Kış Mevsimi Finali’nde rakibi Galatasaray Espor’u mağlup eden fastPay Wildcats şampiyon oldu.

12.04.2022 | ulasufuk

2022 Kış Mevsimi Finali’nde rakibi Galatasaray Espor’u mağlup eden fastPay Wildcats şampiyon oldu.

Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi Finali, fastPay Wildcats ile Galatasaray Espor arasındaki mücadeleye sahne oldu. 9 Nisan Cumartesi günü oynanan karşılaşma öncesinde favori fastPay Wildcats’ti. Son KMF şampiyonu fastPay Wildcats, kadrosunu koruyarak sezona hızlı bir başlangıç yapmış ve lig aşamasını ilk sırada bitirmeyi başarmıştı. Onların en yakın takipçisi olan Galatasaray Espor ise mevsim başındaki problemlerini çözerek 2. sırada yerini almıştı. Sarı kırmızılılar, son haftalarda yakaladığı ivmeyi kullanarak KMF’de bir sürpriz yapma peşindeydi.

Serinin açılış maçında bu mevsimin ilk Samira tercihinde bulunan Holyphoenix, 12/1/8’lik performansıyla göz kamaştırdı. Rakibinin aldığı 6 skora karşı 27 skor ile galibiyete ulaşan fastPay Wildcats ilk maçtan güçlü bir mesaj verdi.

Şimdiye kadar ki 8 KMF’nin 7’sinde serinin ilk maçını kazanan takımlar kupanın sahibi olmayı başarmıştı. İlk maçı kaybedip KMF’yi kazanan tek takım olan fastPay Wildcats, aynı durumun kendi başına gelmemesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdı. Serin’in ellerindeki LeBlanc’in rakiplerine adeta göz açtırmadığı 30 dakika sonunda maçın galibi fastPay Wildcats oldu.

Serinin üçüncü ve son karşılaşmasına da fastPay Wildcats hiç hız kesmeden başladı. 21. dakikada Katliam yapan ekip, skoru 12-3’e getirmeyi başardı. Fakat şampiyonluk için mücadeleyi bırakmayan Galatasaray Espor maça tutunmayı başardı. 38. dakikada Kadim Ejderha’yı rakiplerinden çalmayı başardı ve ardından skorlara imza attı. Ne var ki tüm bunlar olurken Serin; maçı, seriyi ve mevsimi bitirmek için rakip Nexus’a son otomatik saldırıları yapmakla meşguldü.

Böylece fastPay Wildcats, 3. kez üst üste Kış Mevsimi Şampiyonu oldu ve ilerleyen haftalarda Güney Kore’de düzenlenecek olan MSI 2022’de ülkemizi temsil etmeye hak kazandı.

fastPay Wildcats’in orta koridor oyuncusu Serin, gösterdiği performansla Serinin En Değerli Oyuncusu ödülünün sahibi oldu.Popüler Haberler


NVIDIA Omniverse, Evrensel Sahne Tanımı (OpenUSD) için hızlandırma ve üç yeni masaüstü iş istasyonu Ada Nesli GPU’ya yönelik önemli güncellemeleri ele aldı.


Razercon 2023, Çığır Açan Duyurular Ve Özel Ortaklıklarla Küresel Oyun Topluluğunu Canlandırıyor


Samsung Electronics Türkiye, 22-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Gaming İstanbul Fuarı’na oyunseverleri davet ediyor.


Yılın en lezzetli etkinliklerinden biri olan Ankara Coffee Festivali, 22-24 Eylül tarihleri arasında MediaMarkt ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.