-->
Tiny Tina’s Wonderlands Şimdi Tüm Dünya’da Oynanabiliyor

Sürprizlerle dolu ve çok güçlü silahları barındıran kaotik fantezi dünyasıyla 2022’nin en çok beklenen

31.03.2022 | ulasufuk

Sürprizlerle dolu ve çok güçlü silahları barındıran kaotik fantezi dünyasıyla 2022’nin en çok beklenen oyunlarından biri olan Tiny Tina’s Wonderlands çıktı.

2K ve Gearbox Software, Tiny Tina’nın tahmin edilemeyen zihninden yepyeni fantezi dolu looter shoter oyunu Tiny Tina’s Wonderlands®’in PlayStation®5 ve PlayStation®4 için çıktığını duyurdu.

Tiny Tina’s Wonderlands, kuralların nadiren geçerli olduğu bir evrende Fatemaker’ın yolculuğunu anlatıyor. Yıldızlardan oluşan ünlü kadroya katılacak olan oyuncular, kendi çok sınıflı kahramanını yaratıp özelleştirebilecek ve zalim Dragon Lord’u durdurmak için ateş edecek; tuhaf canavarlarla karşılaşacak, hazine dolu zindanları keşfedecek. Bu kaotik fantezi dünyası, koyduğu kurallarla dünyayı değiştiren ve oyunculara rehberlik eden Tiny Tina tarafından hayata geçiriliyor.

Gearbox Entertainmant Company Kurucusu Randy Pitchford, “Gearbox’ı 1999’da kurduğumuzdan bu yana hayalimiz fantezi temelli bir video oyunu yapmaktı. Ekibimizdeki herkesin bu hayali gerçeğe dönüştürmek için yüreğini ve ruhunu koyduğu bu çalışma Tiny Tina’s Wonderlands oldu. Bu oyunu, role play oyunlarını ve looter shooter oyunlarını sevenlere bir aşk mektubu olarak düşünebilirsiniz” dedi. Pitchford, “Umarım türünün son örneği, yepyeni Tiny Tina’s Wonderlands ile yaratıcılık ve tutku dolu bir oyun deneyimi için bize ve dünyadaki milyonlarca oyuncuya katılırsınız” dedi.

Tiny Tina’s Wonderlands® aşağıdaki başlıklar dahil olmak üzere bir dizi yeni ve ilgi çekici özellik sunuyor:

Platformlar arası Crossplay ve Co-Op: Wonderlands’te tek başınıza ilerlemek başlı başına bir deneyim olsa da, oyunu üç arkadaşınızla birlikte ekranı bölerek ya da tüm platformlarda crossplay imkanıyla online olarak da oynayabilirsiniz.
Tahmin edilemeyen Fantezi Dünyası: Kuralların nadiren geçerli olduğu bu olağanüstü diyarda rehberiniz Tiny Tina olacak. Görkemli şehirleri, nemli mantar ormanlarını, kaleleri ve daha fazlasını keşfedin.
Kahramanınızı Kişiselleştirin: Her biri farklı harika yetenekler sunan altı benzersiz beceri ağacını kullanarak geniş çok sınıflı sistemle kendi kahramanınızı yaratın. Seviye atlayın, karakterinizi güçlendirin, yapınızı büyütün ve sonunda Fatemaker olun.
Silahlar, Büyüler ve Daha Fazlası: Çılgın savaşlarda yıkıcı büyüler, güçlü silahlar ve benzersiz aksiyon becerileriyle kötülüğü mağlup edin. Ateş gücünüzü, karada dolaşan köpekbalıkları, iskeletler ve devasa canavarları devirmek için kullanın.
Fantastik Karakterlerden Oluşan Kadro: İnatçı kaptan Valentine ve kurallara takıntılı robot Frette bu deneyimde size eşlik edecek. Dragon Lord’u mağlup etmek için çıktığınız yolculukta, bu renkli dünyayı hayata geçiren ‘Fairy Punchfather’ ve ‘Bardbarian’ gibi karakterlerle tanışacaksınız.

Gearbox Software tarafından geliştirilen Tiny Tina’s Wonderlands®, ESRB tarafından “T for Teen” olarak derecelendirilmiştir. Tiny Tina’s Wonderlands® hakkında daha fazla bilgi için lütfen playwonderlands.com adresini ziyaret edin.

2K oyun listesinin tamamı, ek bilgiler ve dokümanlar için lütfen newsroom.2k.com adresini ziyaret edin.

Çevrimiçi özelliklere erişmek için Çevrimiçi Hesap (13+) gereklidir. Lütfen ayrıntılar için www.take2games.com/legal ve www.take2games.com/privacy adreslerini inceleyin.

2K, Take-Two Interactive Software’in bir markasıdır. (NASDAQ: TTWO)

Burada yer alan tüm ticari markalar ve telif hakları, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.Popüler Haberler


2K Games, NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K25’in detaylarını paylaştı.


Nacon’un yayıncılığını üstlendiği ve Spiders stüdyosu tarafından geliştirilen GreedFall II: The Dying World, oyuncularıyla buluşmaya hazırlanıyor.


KeokeN Interactive stüdyosu, başarılı Deliver Us serisinin yeni oyunu Deliver Us Home için düzenlenen Kickstarter kampanyasında hedeflenen bağış miktarını toplamayı başardı.


Amazon, Prime Gaming üyeliği kapsamında kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor.