-->
Razer, Envy Gaming İle Ürün Sponsoru Oldu

Bu uzun süreli iş birliği, Envy ve OpTic Gaming’in en iyi espor ekiplerini ve içerik oluşturucuları Team Razer kadrosuna ekliyor

02.03.2022 | ulasufuk

Bu uzun süreli iş birliği, Envy ve OpTic Gaming’in en iyi espor ekiplerini ve içerik oluşturucuları Team Razer kadrosuna ekliyor

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer (Hong Kong Stok Kodu: 1337), bugün yaptığı duyuru ile popüler espor ve eğlence grubu Envy Gaming’in resmi Çevre Birimleri ortağı olduğunu ve bundan sonra organizasyonun yeteneklerine, içerik üreticilerine ve profesyonel e-spor ekiplerine; kulaklık, klavye, fare, fare altlıkları ve oyun koltukları sağlayıcısı olacak çok yıllı, geniş kapsamlı bir sponsorluğu açıkladı. Bu kapsamlı ortaklık; Call of Duty League’deki OpTic Texas, OpTic Halo, OpTic Valorant, Envy Rocket League, Overwatch Ligi’ndeki Dallas Fuel ve kuruluşun çeşitli içerik oluşturucularının da dahil olduğu Envy ve OpTic Gaming başlığı altında birden fazla takım ve mülk arasında iş birliği ile sonuçlanacak. 

Razer Global Esports Direktörü Flo Gutierrez, “Team Razer’ın büyük tutkusu her zaman espor içinde hevesli topluluklar oluşturmak ve bu hevesleri şampiyonluklara dönüştürmek olmuştur” dedi. “Limitleri sürekli olarak zorlamak ve esporu bir sonraki çağına taşımak için kendi gücümüzle birlikte topluluğumuzun gücüne sahibiz. Envy ve OpTic ile on milyonlarca yeni hayrana ulaşıyoruz ve Razer’ı ait olduğumuz Kuzey Amerika e-sporunun ön saflarına geri getiriyoruz.”

Razer ilk başta; OpTic Texas, OpTic Halo, OpTic Valorant ve Envy Rocket League’deki OpTic ve Envy takımlarının forma kollarında Razer markası ve logoları eklerken, organizasyonun geri kalan alanlarına da entegre oluyor. Gelecekteki aktivasyonlar ise; dijital ve fiziksel özellikleri kapsayan Razer içerik entegrasyonlarını, OpTic Warzone turnuvaları ile özel ürün indirimleri, RazerStore’lar da içerik oluşturucuları ile buluşmalar ve daha fazlasını içeren yayıncılar liderliğindeki sponsorlu yayınları kapsayacak.

Razer ayrıca OpTic Texas’ın 3-6 Mart tarihlerinde Esports Stadium Arlington’da sezonun ilk Call of Duty League büyük LAN turnuvasına ev sahipliği yapmasıyla başlayarak, Kuzey Teksas’ta düzenlenen çok sayıda canlı espor etkinliğinde de yer alacak.

Envy CEO’su Adam Rymer, “Yenilikçileri ve endüstri liderlerini bir araya getirmek, e-spor ve oyun oynamayı ana akım kültür ve eğlenceye taşıyacağına inandığımız şeyin özüdür” dedi. “Tüm Envy ve OpTic ekipleri ile içerik üreticilerine Razer kalibresinde küresel bir lider eklemek, bugün ve gelecek için inşa ettiğimiz kültüre ve izleyici oluşturma projesine büyük getiri sağlıyor.” 

Tasarım sürecinde profesyonel oyuncular ve toplulukla sürekli yapılan geri bildirim seansları sayesinde Razer son teknoloji espor çevre birimlerini, en zorlu durumlarda bile oyuncuların her ihtiyacını karşılayacak şekilde hazırlamıştır. Bu ortaklığın bir parçası olarak Razer, Envy ve OpTic profesyonel oyuncularını ve içerik üreticilerini yeni nesil oyun ve e-spor çevre birimleri için önemli Ar-Ge geri bildirimlerine dahil edecek.

Envy Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Shay Butler, “Oyuncularımız en üst seviyelerde rekabet ederken bu ekstra avantajı korumak için en yeni Razer ürünlerine sahip olmak için sabırsızlanıyor” dedi. “Bu ortaklık, 2022 rekabetçi sezonumuz ve sonrası için harika bir çözüm oldu.”

Team Razer hakkında daha fazla bilgi için www.razer.com/esports adresini ziyaret edin. Popüler Haberler


Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.


3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.


Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı.


Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet.