-->
Marvel Future Fight İçin Yeni ‘Marvel Stüdyoları’ Şahingöz’den İlham Alan Güncelleme İle Nişan Alın

Şahingöz, Şahingöz (Kate Bishop) ve Maya Lopez, bugün oyuncuların beklediği yeni üniformalar, içerik

21.03.2022 | ulasufuk

Şahingöz, Şahingöz (Kate Bishop) ve Maya Lopez, bugün oyuncuların beklediği yeni üniformalar, içerik ve geliştirmelerle Marvel Future Fight’ın ‘Marvel Stüdyoları’ Şahingöz serisi temalı yeni güncellemesinde silahlarını hazırlayacak.

Şahingöz, Şahingöz (Kate Bishop) ve Maya Lopez için Marvel Stüdyoları Şahingözden ilham alan üç yeni kostüm artık oyuncular tarafından toplanabilir. Bugünün güncellemesi ayrıca MARVEL Future Fight içindeki çeşitli öğeler ve Süper Kahramanlar hakkında bilgi toplayan S.H.I.E.L.D. Arşivini de ekliyor. Bu bilgiler oyuncular tarafından toplandıktan sonra ödüller verilir.

Oyuna gelen diğer güncellemeler şunları içerir: 

  • Hikaye Oto-Oyun and Tekrar özellikleri Hikaye görevlerine eklendi
  • Şahingöz artık Kategori-3’e yükseltilebilir ve yeni bir Nihai Yetenek eklendi
  • Şahingöz (Kate Bishop) ve Maya Lopezin yeni Uyanış yetenekleri eklendi ve artık Yükseltilebilir.

MARVEL Future Fight altıncı yılını dünya çapında 120 milyondan fazla oyuncuyla kutladı. Oyun şu anda dünya çapında App Store® ve Google Play™’de mevcuttur.

Daha fazla bilgi için lütfen web sitesini ziyaret edin: http://marvelfuturefight.netmarble.com.Popüler Haberler


Razercon 2023, Çığır Açan Duyurular Ve Özel Ortaklıklarla Küresel Oyun Topluluğunu Canlandırıyor


Samsung Electronics Türkiye, 22-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Gaming İstanbul Fuarı’na oyunseverleri davet ediyor.


Yılın en lezzetli etkinliklerinden biri olan Ankara Coffee Festivali, 22-24 Eylül tarihleri arasında MediaMarkt ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.


İster klasik ve zarif tasarımı ister spor tasarımı tercih edin, size uygun bir model mutlaka HUAWEI akıllı saatleri arasında var.