-->
MegaDev’in PLITCH i Artık Türkçe Desteği Vermektedir

3.000’den fazla PC-Oyunlar için Website, Masaüstü-Client ve mobil cihazlar için uygulamasıyla birlikte tamamen türkçeleşmiştir

01.09.2021 | ulasufuk

3.000’den fazla PC-Oyunlar için Website, Masaüstü-Client ve mobil cihazlar için uygulamasıyla birlikte tamamen türkçeleşmiştir

MegaDev GmbH şirketi, Tek-Oyunculu (Hikaye-Modu) PC-Video oyunlarını kişiselleştirmek için inivasyonlu PLITCH yazılımını Türk oyuncularıyla tanıştırıyor ve kendi sitesi için hedeflediği çok dilli hizmetine Türkçe hizmetini de katmış bulunmaktadır.

Video PC-Oyun sektöründe farklı ülkelerde hizmet vermek çok büyük bir başarıdır ve o kadar da kolay olmuyor. PLITCH-Masaüstü-Client, Companion-App ve Web Sitesini tamamen türkçeleştirip hizmet vermek için güncellenmiştir ve artık Türkiye’deki PC-Video oyuncuları için hazır. Yaklaşık 3.000’den fazla PC-Oyun için açıklamalar ve bunların yanında Meta açıklamaları gibi herşey Türkçe olarak sunulacaktır.

“Sadece 3.000 Trainer yazılımı her oyunlar için güncel tutmak çok usta olduğumuzu göstermektedir”, diyor Markus Schaal, MegaDev’in Genel Müdürü. “Bunu da birkaç dilde yapmak bizim her gün büyüyen kitlemiz için yapıyoruz ve biz bununla mutluluk duyuyoruz. İngilizce, Almanca ve Türkçe desteğini vererek sadece bununla kalmayacağımız. Daha devam eden uluslararası çoklu dil hizmetin hedefimizin başlangıcını olarak kabul ediyoruz.”

Web sitesi veya PLITCH Client’ı türkçeleştirdiği gibi, MegaDev GmbH’nın Müşteri Hizmetleri, Destek Ekibi kullanıcılara ana dilinde destek vermeye uygun görmektedir. Verilen destek sayesinde, kullanıcılar sadece PC-Video oyunlarını kendilerine göre kişiselleştirme ile odaklansın. Video oyunlarının keyfini çıkarmak isteyen, ama çok zaman ayıramayan kişiler için muhteşem bir hizmettir.

PLITCH’i Facebook, Twitter, Instagram ve Twitch kanalından takip edebilirsin, YouTube’da abone olmayı unutma ve bizim PLITCH Discord sunucuya katılarak tüm yenilikler hakkından haberdar olma şansın var.

MegaDev ve PLITCH hakkında  offiziellen Website & plitch.com dan daha fazla öğrenebilirsin.

MegaDev Hakkında

MegaDev GmbH Münih’de 2015’de kurulmuştur, Avrupa’nın ‘Yasal, all-in-one Cheat Trainer yazılımı “PLITCH” olarak tanınmıştır. Özel training kodları ve hileleriyle Tek-Oyuncu (Single Player), PC-Oyunlar için hizmet vermektedir. MegaDev-Ekibi şu an itibariyle 20 çok başarılı girişimcilerle çalışmaktadır, Yazılımcıları, geliştiricileri veya sadece gönül verenler ile birlikte bunu hem Almanyada hemde ABD’de yapmaktadır.  https://www.megadev.com/

PLITCH Hakkında

PLITCH ile oyuncuların PC’deki Video oyunlarıyla boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmek için, oyunu kendi isteklerine ve tercihlerine göre ayarlamaya hizmet vermektedir. All-in-one yazılım, favori oyunlarınla binlerce beceri, eşyalar ve kaynak kilidini açma şansın olacaktır. Ayrıca belirli oyunları daha zor yaparak oyunu kendine göre ayarlamaya olanağı tanıyacaktır ve kendini geliştirmek için eğitim modu da mevcuttur. https://www.plitch.com/Popüler Haberler


Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.


3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.


Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı.


Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet.