-->
Coca-Cola’nın 25 Ülkedeki Oyun ve espor Ajansı Gaming in Turkey Oldu

Gaming in Turkey, Coca-Cola tarafından gerçekleştirilen konkurda, birçok farklı ajans arasından seçilerek

25.08.2021 | ulasufuk

Gaming in Turkey, Coca-Cola tarafından gerçekleştirilen konkurda, birçok farklı ajans arasından seçilerek firmanın 25 ülkedeki oyun ve espor ajansı oldu.

Oyun ve espor alanında Türkiye’nin en köklü ajansı Gaming in Turkey, başarıları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Ajans, şimdi de dünyanın en büyük markalarından biri olan Coca-Cola ile bir araya geliyor. Gaming in Turkey, geçtiğimiz yılın sonunda Coca-Cola tarafından gerçekleştirilen konkurda, birçok farklı ajans arasından seçilerek firmanın 25 ülkedeki oyun ve espor ajansı oldu.

Coca-Cola’yı 25 ülkede gururla temsil edecek

Coca-Cola, resmi oyun ve espor ajansı olarak 25 ülkedeki oyun ve espor stratejilerini Gaming in Turkey’e emanet etti. Dünyada ve Türkiye’de birbirinden önemli isimlerle gerçekleştirdiği çalışmalarda tecrübesini kanıtlayan Gaming in Turkey, Coca-Cola’yı başta Türkiye olmak üzere, İsrail, Kazakistan, Azerbaycan, Özbekistan, Hindistan, Mısır, Yemen, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri de dahil olmak üzere bölgedeki toplam 25 ülkede oyun ve espor alanında temsil edecek.

Coca-Cola’nın ilkelerine uygun olarak hazırlanacak etkinlikler, kampanyalar, organizasyonlar ve oyun dünyasından iş birlikleri tüm seneye yayılmış şekilde oyunculara sunulacak. Oyun ve espor dünyasındaki sponsorlukları ve destekleri ile tanınan Coca-Cola’nın sektöre olan katkıları da artarak devam edecek.

“Türkiye oyun sektörünü en iyi şekilde temsil edeceğiz”

Türkiye oyun sektöründe birçok ilkin altına imzasını atmayı ve dünya lideri markalarla yaptığı iş birliklerini sürdürdüğünü belirten Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı Kurucusu Ozan Aydemir, “Yıllardır ülkemizde oyun ve espor sektörünü geliştirmeye yönelik adımlar atıyoruz. Gaming in Turkey olarak oyun ve espor dünyasına tutkun ve gerçek oyunculardan oluşan kadrosu ile Türkiye’de oyun sektörünü, esporu ve birlikte çalıştığı markaları daha ileriye taşımak için çalışıyoruz. Yaptığımız iş birlikleri ile de Türkiye oyun sektörünün değerine değer katıyoruz. Markamız, çalışmaları ile dünyanın en büyük marka değerlerinden birine sahip Coca-Cola ile gerçekleştirdiği bu iş birliği sayesinde hem firmayı hem de Türkiye oyun sektörünü en iyi şekilde temsil edecek ve başarılarımıza yenilerini katacağız. Oyun sektörünün dünya sahnesindeki yerini güçlendirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.