-->
Assassin’s Creed Valhalla’nın Yeni Büyük Genişletmesi “The Siege of Paris” Yarın Çıkıyor

Bugün Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla’nın bir sonraki büyük genişletmesi olan The Siege of Paris’in yarın yayınlanacağını duyurdu.

11.08.2021 | ulasufuk

Bugün Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla’nın bir sonraki büyük genişletmesi olan The Siege of Paris’in yarın yayınlanacağını duyurdu.

Fransa’da geçen bu yeni macera, Eivor’u Frenk kırsalında, Viking tarihinin en kötü şöhretli savaşlarından birine doğru, sürükleyici görev serileriyle dolu tehlikeli bir yola sokacak. Oyuncular; yeni düşman türlerine karşı koymak için yeni silahlar, yetenekler, ekipman ve becerilere sahip olacaklar. The Siege of Paris (Paris Kuşatması) genişletmesi ayrıca, uzun süredir hayranların en sevdiği “Black Box” görevlerinden ilham alan Infiltration (Sızma) görevlerinin geri dönüşünü de sağlayacak. Burada oyuncular, belirlenen hedefleri ortadan kaldırmanın en iyi yolunu seçme özgürlüğüne sahip olacaklar. The Siege of Paris, tüm Sezon Kartı sahipleri için erişilebilir olacak veya ana oyunun tüm sahipleri tarafından 24,99 € karşılığında ayrıca satın alınabilecek.

Oyuncular, Norveç’ten geldiklerinde hemen açılan İngiltere’deki ilk iki hikâye bölümünden (Grantebridgescire veya Ledecestrescire) birini tamamladıktan sonra genişletmeye erişebilecekler. Ravensthorpe’tayken Eivor, Fransa’dan şüphe çekecek kadar cömert hediyeler sunan ziyaretçilere rastlar ve ardından Fransa’ya doğru yola koyulur. Fransa bölgesi için önerilen güç seviyesi 200’dür, ancak The Siege of Paris oynamak için zorunlu bir güç seviyesi yoktur.

Ubisoft Montreal* liderliğindeki geliştirme ile Assassin’s Creed Valhalla, oyunculara M.S. dokuzuncu yüzyılda sonsuz savaşlar ve azalan kaynaklarla Norveç’ten göçen efsanevi bir Viking savaşçısı Eivor olarak oynama deneyimi sunuyor. Oyuncular, Viking savaşçılarının acımasız dövüş stilini yenilenmiş bir çift silahlı savaş sistemi ile yeniden yaşayabilir ve de akınlar, taarruzlar ve yerleşim alanı gibi yeni oyun özelliklerinin yanı sıra yenilenmiş bir ilerleme ve ekipman geliştirme sistemini deneyimleyebilir. Siyasi ittifaklar, savaş kararları ve diyalog seçimleri Assassin’s Creed Valhalla dünyasını etkileyebilir, bu nedenle oyuncular klanlarının evini ve geleceğini korumak için akıllıca seçim yapmalıdır.

Assassin’s Creed Valhalla; Xbox Series X|S, Xbox One konsolları, PlayStation®5, PlayStation®4, Windows PC için Epic Games Store ile Ubisoft Store’un yanı sıra Stadia ve Amazon Luna’da.

Assassin’s Creed Valhalla hakkında daha fazla bilgi için lütfen assassinscreed.com adresini ziyaret edin.

Assassin’s Creed Valhalla ve diğer Ubisoft oyunları hakkındaki son haberler için lütfen news.ubisoft.com adresini ziyaret edin.

AssetsScreenshotsTrailer (Download)Trailer (Watch)

*Ortak Ubisoft stüdyoları: Sofia, Singapore, Montpellier, Barcelona, Kyiv, Bordeaux, Shanghai, Chengdu, Philippines, Quebec, Bucharest, Saguenay, Winnipeg ve Pune. Harici iş ortağı Sperasoft tarafından da ek yardım sağlanmıştır.Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.