-->
PUBG PCS4 Avrupa Büyük Finalleri 12 Haziran’da Başlıyor

KRAFTON, Inc., PCS4 Büyük Finalleri programını, katılan takımları, ödül havuzunu ve Pick’Em Challenge ayrıntılarını açıklıyor

09.06.2021 | ulasufuk

KRAFTON, Inc., PCS4 Büyük Finalleri programını, katılan takımları, ödül havuzunu ve Pick’Em Challenge ayrıntılarını açıklıyor

Sahne, 10-27 Haziran tarihleri arasında dört bölgede gerçekleşecek olan PCS4 Büyük Finalleri için kuruldu. Her bölgeden (Avrupa, Amerika, Asya ve Asya Pasifik) on altı takım, 1 milyon Amerikan doları tutarından paylarını almak için mücadele etmeye hazır. Detayları aşağıda inceleyebilirsiniz.

ÖDÜL HAVUZU DETAYLARI

Bu bölgesel turnuvalar için toplam birleştirilmiş ödül havuzu, PCS3’ün 800.000{{tooLongContent}}#39;lık toplam ödül havuzuna göre bir artışla 1.000.000{{tooLongContent}}#39;dır. Her bölgesel turnuvanın ödül havuzu 250.000$ olacak. PCS4 Pick’Em Challenge gelirinin yüzde 30’u genel ödül havuzuna eklenecek. Ödül havuzu hakkında daha fazla bilgi için resmi PUBG Esports haber sitesini ziyaret edebilirsiniz.

PICK’EM CHALLENGE DETAYLARI

Pick’Em Challenge, PCS4 için geri döndü ve oyun severlere her bölgesel turnuva sırasında sonuçları doğru tahmin ederek elde edebilecekleri oyun içi ödüller kazanma fırsatı veriyor.

  • PCS4 Pick’Em Challenge iki farklı oyun içi etkinlikten oluşur: “Kazananı Seç” ve “Takım Karşılaşması”
  • Önceki Pick’Em Challenge’lara benzer şekilde, oyun severlerin en olası olduğunu düşündükleri sonuca “oy vermek” için oylama kuponlarına ihtiyacı var. Oy kuponları, tematik PCS4 öğeleri satın alınarak veya PCS4 yayını sırasında gözükecek “kodlar” kullanılarak elde edilebilir.
  • Oy veren ve maçların sonucunu doğru tahmin eden oyuncular, ek oyun içi öğeler için kullanılabilecek Esports Puanları (EP) kazanacaklar. “Kazananı Seç” etkinliğinde, katılımcılar bölge başına 7 defaya kadar oy kullanabilir ve doğru seçim başına 100,000 EP kazanacaklar.
  • Resmi PUBG Twitch kanalında izleyicilerin en çok Tavuk Yemeklerini hangi takımın kazanacağını tahmin etmelerini sağlayan bonus bir “Tavuk Mücadelesi” etkinliği düzenlenecek.
  • Yukarıda da belirtildiği gibi, Pick’Em Challenge satışlarından elde edilen gelirin %30’u PCS4 ödül havuzuna eklenecek.

PCS4 AVRUPA BÜYÜK FİNALLERİ – BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY

Program

  • 12 – 13 Haziran, 19:00’dan itibaren
  • 19 – 20 Haziran, 19:00’dan itibaren
  • 26 – 27 Haziran, 19:00’dan itibaren

YAYIN

Her zaman olduğu gibi, PUBG hayranları aşağıdaki kanallarda tüm aksiyonun keyfini çıkarabilecek ve izleyebilecekler:

İngilizce

Rusça

Türkçe

YETENEKLER

Sunuculardan, yorumculardan ve analistlerden oluşan uzman bir ekip, turnuvanın her adımında izleyenlere rehberlik etmek için hazır olacak:

İngilizce

Rusça

Türkçe

PCS4 Avrupa hakkında daha fazla bilgi almak için Bölgesel Playoff Finalistleri ve Doğrudan Davet makalelerinin olduğu PUBG Esports EU sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca resmi Twitter, Instagram ve Tik Tok sayfalarımızı takip edebilirsiniz. Basın materyalleri için bu linki, basın bültenleri için resmi PUBG Esports basın odasını ziyaret edebilirsiniz.Popüler Haberler


2K, bugün TopSpin 2K25 Centre Court Passes’iduyurdu, bu launch içerik programı ve aylarca yeni zorluklar ve ödüller sunuyor.


Orta Çağ’ın Gerçekçi Dünyası Geri Dönüyor!


Fallout dizisinin yayınlanmasıyla beraber Fallout 4, Avrupa’da en çok satan oyun unvanını ele geçirdi!


Sega’nın efsanevi beat’em’up oyunu Golden Axe, Comedy Central tarafından animasyon dizisi olarak yeniden hayat buluyor!