-->
Teknoloji ve Oyun Tutkunları Monster Notebook Dijital Mağazası’nda Buluşacak

Monster Notebook Dijital Mağazası’nın birinci yıl dönümünde oyun ve teknoloji dünyasının en sevilen isimleri bir araya geliyor.

05.05.2021 | ulasufuk

Monster Notebook Dijital Mağazası’nın birinci yıl dönümünde oyun ve teknoloji dünyasının en sevilen isimleri bir araya geliyor. 6 Mayıs 2021 Perşembe günü gerçekleşecek etkinlikte Easter Gamers (Mete Özbey), Enis Kirazoğlu, Emrah Safa Gürkan, Sertaç Doğanay ve Can Değer konuk olacak. Monster Notebook Kurucusu ve CEO’su İlhan Yılmaz’ın ve birbirinden değerli isimlerin de yer alacağı etkinlik gün boyu Monster Notebook’un tüm dijital kanallarından canlı yayınlanacak. 

Monster Notebook’un geçtiğimiz sene tüm dünyada bir ilki gerçekleştirerek hayata geçirdiği Monster Notebook Dijital Mağazası, bir senede teknoloji, oyun ve espor dünyasına ilgi duyan herkes için bir buluşma noktası haline geldi. Monster Notebook Dijital Mağazası’nın birinci yılı, 6 Mayıs 2021 Perşembe günü, oyun ve teknoloji tutkunlarının birbirinden değerli konuklarla buluşacağı bir etkinlikte kutlanacak. 

Gün boyu sürecek yayın, saat 15.00 itibarıyla değerli konuklarını ağırlamaya başlayacak ve program 22.45’e kadar sürecek. Etkinliğin konukları ise şöyle: Monster Notebook Kurucusu ve CEO’su İlhan Yılmaz, Monster Notebook CSO’su Bilgin Semiz, Monster Notebook CGO’su Cem Çerçioğlu, Monster Notebook CMO’su Göktuğ Okan Oğuz, Teknoloji İletişimcisi Dr. Sertaç Doğanay, tarihçi ve yazar Doç. Dr. Emrah Safa Gürkan, fenomen Twitch yayıncısı Easter Gamers (Mete Özbey), YouTube içerik üreticisi Enis Kirazoğlu ve siber güvenlik uzmanı Can Değer.

Dijital Mağaza haftanın her günü 9.00 – 24.00 saatleri arasında açık

Sektörde dijital mağazacılık konseptine bambaşka bir boyut kazandıran Monster Notebook, kullanıcılarına fiziksel bir mağazada alacakları tüm hizmetleri dijital olarak sunuyor. Monster Notebook’un yüksek performanslı dizüstü bilgisayarları ve oyuncu ekipmanlarına ulaşmak isteyen kullanıcılar, herhangi bir randevu sistemine tabii olmadan, web sitesi üzerinden diledikleri satış temsilcisi ile anında ve birebir görüntülü video bağlantısı yapabiliyor. Böylece, Monster Notebook’un uzman ekipleri Türkiye’nin 81 ilindeki teknoloji meraklılarına canlı olarak birebir hizmet verebiliyor.

Haftanın her günü 09.00 – 24.00 saatleri arasında hizmet veren Monster Notebook Dijital Mağazası çeşitli etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. Her ay düzenlenen etkinliklerde oyun, teknoloji ve diğer alanlardaki fenomen isimler, Monster Notebook kullanıcıları ile bir araya geliyor.

Etkinlik canlı yayın linki:
https://www.twitch.tv/monsternotebook 

https://www.youtube.com/user/monsternotebook


Popüler Haberler


Ubisoft tarafından geliştirilen Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 7 için heyecan verici bir söylenti ortaya çıktı!


Stunlock Studios’un vampir temalı aksiyon rol yapma oyunu V Rising için heyecan verici bir güncelleme yayınlandı!


Marvel’s Spider-Man 2 hayranları dikkat! Sony tarafından PlayStation 5 konsolları için piyasaya sürülen ve resmi bir PC sürümü bulunmayan oyun, mod geliştiricileri tarafından güncellendi ve PC’ye taşındı!


Zombi hayranları heyecanlanın! The Fun Pimps imzalı 7 Days to Die, yaklaşık 11 yıllık bir bekleyişin ardından tam sürüme kavuşuyor!