-->
Street Fighter V, Beşinci Yılını Yeni Karakter Dan Hibiki, Ücretsiz İçerik ve Daha Fazlasıyla Kutluyor!

Beş yıldan biraz daha uzun bir süre önce Street Fighter V, dünya çapındaki dövüş oyunu hayranları için piyasaya sürüldü.

22.02.2021 | ulasufuk

Beş yıldan biraz daha uzun bir süre önce Street Fighter V, dünya çapındaki dövüş oyunu hayranları için piyasaya sürüldü. O zamandan beri, oyun büyümeye ve şu anki aksiyon dolu güç merkezine dönüşmeye devam etti. Bugünden itibaren, Street Fighter V’in tarihi beşinci ve son sezonu, yeni karakter Dan Hibiki’nin ve tüm PlayStation®4 ve Steam oyuncuları için ücretsiz içeriğin yayınlanmasıyla resmen başladı. Buna yeni bir “V-Shift” savaş mekaniği, yeni eğitim aşaması ve tüm oynanabilir karakterler için güncellenmiş bir savaş dengesi dahil.

Dan Hibiki ve Street Fighter V: Champion Edition hakkındaki en son bilgiler için ziyaret edin:  www.capcomeuro-press.com

Bugün yayınlanan Dan Hibiki, kendine özgü kışkırtma hareketleri ve kendini “Master of Saikyo” olarak ilan ettiği dövüş teknikleriyle Street Fighter V’in 5. Sezonuna şık bir şekilde başlıyor. Street Fighter Alpha serisinin dayanak noktası olan ve son olarak Street Fighter IV’te görünen Dan Hibiki, Ryu ve Ken’in eğitim ortağıdır. Geri adım atmayan herkesi “eğitmek” için donanımlı olduğunu düşünüyor. Dan, Street Fighter V kadrolarına artık Season 5 Character Pass veya Season 5 Premium Pass ile eklenebilir. Ayrı olarak da edinilebilir. Sezon 5 Pass ayrıntıları aşağıdadır.

Ayrıca bugün tüm Street Fighter V oyuncuları için ücretsiz bir güncelleme olarak sunulan güçlü bir “V-Shift” savaş mekaniği, oyunculara yepyeni savunma seçenekleri ve stratejileri sunuyor. Doğru zamanlandığında yalnızca bir V-Gauge çubuğuna mal olan V-Shift, oyuncuların zamanı kısa bir süre için yavaşlatan tamamen yenilmez bir backdash gerçekleştirmesine olanak tanıyarak savaşçıların karşı saldırılarını daha iyi planlamalarına yardımcı olur. Ek olarak, tüm oyuncular artık ücretsiz olarak “The Grid Alternative” adlı yeni bir eğitim aşamasının yanı sıra tüm oynanabilir karakterler için güncellenmiş bir savaş dengesi elde ederek oyunun savaş sistemine daha fazla oyun derinliği ve iyileştirmeler ekleyebilir.

Sezon 5’in geri kalanına baktığımızda, dört karakter daha Street Fighter V: Champion Edition’a katılmaya hazırlanıyor:Rose (İlkbahar 2021), Oro (Yaz 2021), Akira (Yaz 2021) ve beşinci ve final duyurulmamış karakter (Güz 2021). Rose sahnesi (İlkbahar 2021) ve Akira sahnesi (Yaz 2021) dahil olmak üzere Sezon 5 için toplamda 26 yeni kostüm ve iki yeni sahne de planlanıyor.

Yeni karakterlerin ve ilgili içeriğin keyfini çıkarmak için şu anda iki farklı Street Fighter V Sezon 5 pass mevcut: Season 5 Character Pass ve Season 5 Premium Pass. Her bir Season Pass’e dahil olanlar şunlardır:

• Season 5 Character Pass

o Tüm Season 5 karakterleri ve Kostüm Rengi 3-10

o Beş Savaş Kostümü (her Season 5 Karakteri için bir tane)

o Altı Unvan

o Bonus İçerik: Eleven *

o Özel PS4 Temaları ve Steam duvar kağıtları

• Season 5 Premium Pass

o Tüm Season 5 karakterleri ve Kostüm Rengi 3-10

o 26 YENİ Kostüm

o İki YENİ Sahne

o Tüm Season 5 karakterleri için tüm kostüm renkleri

o Sekiz Unvan

o Bonus İçerik: Eleven *

o 100.000 Dövüş Parası

o Özel PS4 Temaları ve Steam duvar kağıtları

* Eleven, kendisini şu anda Street Fighter V’de sahip olunan herhangi bir karaktere rastgele dönüştürebilen bir mimik karakterdir. Taklit edilen karakter, tıpkı kopyalanan karakter gibi performans sergilerken Eleven’ın renk şemasını koruyacaktır.

Street Fighter V: Champion Edition Hakkında

Street Fighter V: Champion Edition, hem orijinal sürümden hem de Street Fighter V: Arcade Edition’dan tüm içeriği (Fighting Chance kostümleri, marka işbirliği kostümleri ve Capcom Pro Tour DLC hariç) içerir. Champion Edition, Arcade Edition’dan sonra ve bu yeni sürümün piyasaya sürülmesiyle yayınlanan her bir karakteri, sahneyi ve diğer içeriği ekler. Street Fighter V’in bu yayınında toplamda 40 karakter, 34 sahne ve 200’den fazla kostüm bulunuyor.

Yeni oyuncular için, şu anda PlayStation 4’te 40 karakterin tümünü içeren ücretsiz bir deneme bulunuyor ve 24 Şubat’a kadar devam edecek. Ayrıca, Street Fighter V: Champion Edition’ın tam sürümü şu anda PlayStation 4’te% 33 indirimli (yalnızca dijital). Street Fighter V’in herhangi bir sürümünün mevcut sahiplerine, sahip olunmayan tüm Champion Edition içeriğine anında erişim sağlayan dijital yükseltme kiti şu anda PlayStation 4’te (yalnızca dijital) %40 indirimli olarak satışta. Steam’de Street Fighter V temel oyunu% 60 indirimli. En son bilgiler için şu adresi ziyaret edin: www.capcomeuro-press.comPopüler Haberler


2K, bugün TopSpin 2K25 Centre Court Passes’iduyurdu, bu launch içerik programı ve aylarca yeni zorluklar ve ödüller sunuyor.


Orta Çağ’ın Gerçekçi Dünyası Geri Dönüyor!


Fallout dizisinin yayınlanmasıyla beraber Fallout 4, Avrupa’da en çok satan oyun unvanını ele geçirdi!


Sega’nın efsanevi beat’em’up oyunu Golden Axe, Comedy Central tarafından animasyon dizisi olarak yeniden hayat buluyor!