-->
Netmarble App Annie’nin 2021 Global Mobil Oyun Yayımcı Sıralamasında Resmi Olarak 8. Sırada

Öncü mobil oyun şirketi 2015’ten beri yıllık en iyi 10 listesinde yer aldı.

03.02.2021 | ulasufuk

Öncü mobil oyun şirketi 2015’ten beri yıllık en iyi 10 listesinde yer aldı.

Yüksek Kaliteli mobil oyun içerikleri yapımcısı ve yayıncısı Netmarble,bugün App Annie’nin ‘2021’in En İyi Yayıncıları’ listesinde resmi olarak 8. Sırada listelendi. Adaylar 2020’de dünya çapında mobil oyun marketindeki satışlarına göre seçildi.

Mobil uygulama market analiz sitesi AppAnnie tarafından yayınlanan veriye göre Netmarble geçen sene içinde App Store ve Google Play’in toplam oyun bölümünde En Üst 10 sıralamasında yer aldı. Tencent, Netease ve Activision Blizzard gibi firmalar da bu senenin listesinde sıralandı.

2015’te App Annie’nin En İyi 52 Yayıncı listesinde birinci sırada olan Netmarble, 2020’nin satış sıralaması açıklaması dâhil altı yıl boyunca App Annie’nin En İyi 10 listesinde En İyi Yayıncı listesinde yer aldı. 

Netmarble çeşitli oyunlar yayınlayarak geçen sene dünya çapında markette harika gelişimlerde bulundu. Özellikle geçen sene Mart ayında yayınlanan The Seven Deadly Sins: Grand Cross 2020’de dünya çapında büyük marketlerde popülerlik kazanarak inanılmaz başarı sağladı. Oyun Kuzey Amerika’nın iOS Satışlarında 10. Olarak sıralandı ve Fransa’nın iki marketinde de En Üst 1. olarak sıralandı.

Netmarble bu sene de dünya çapında markette çeşitli büyük oyunlar yayınlamaya hazırlanıyor. Açık Dünya RYO Blade & Soul Revolution 2021’in ilk çeyreğinde yayınlanması planlanıyor. Netmarble ayrıca Ni no Kuni: Cross Worlds, Seven Knights Revolution ve MARVEL Future Revolution oyunlarını da içeren diğer büyük oyunlarını da etkin olarak geliştirmeye devam ediyor.

“Netmarble, The Seven Deadly Sins: Grand Cross, Seven Knights2, MaguMagu 2020, A3: Still Alive, ve MARVEL Realm of Champions gibi 2020’deki yeni oyunlarıyla dünya çapındaki oyunculara eşsiz oyun tecrübeleri sağlamaya olan bağlılığını sürdürüyor.” dedi Netmarble’ın yardımcı CEO’su Seungwon Lee, “Biz 2021’deki yayınlarımızın en az bu kadar eğlenceli ve etkileşimli olacağı konusunda kendimize güveniyoruz ve bu yayınların haberlerini paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.” Popüler Haberler


2K, bugün TopSpin 2K25 Centre Court Passes’iduyurdu, bu launch içerik programı ve aylarca yeni zorluklar ve ödüller sunuyor.


Orta Çağ’ın Gerçekçi Dünyası Geri Dönüyor!


Fallout dizisinin yayınlanmasıyla beraber Fallout 4, Avrupa’da en çok satan oyun unvanını ele geçirdi!


Sega’nın efsanevi beat’em’up oyunu Golden Axe, Comedy Central tarafından animasyon dizisi olarak yeniden hayat buluyor!