-->
Western Digital’in Yeni Özel Üretim WD_BLACK Sürücüleri, Oyuncuların Call Of Duty’ye Kulak Vermelerini Sağlıyor

Call Of Duty: Black Ops Cold War, WD_BLACK Collector’s Edition depolama ürünleri ile ileri seviye performans elde ediyor Western Digital (NASDAQ: WDC), WD_BLACK™ portföyünden üç yüksek performanslı ürünü yeniden tasarlamak için Call Of Duty ile birlikte çalışıyor ve oyunculara Call Of Duty: Black Ops Cold War içeren ve Call of Duty Points oyun içi eklentisini […]

18.11.2020 | ulasufuk

Call Of Duty: Black Ops Cold War, WD_BLACK Collector’s Edition depolama ürünleri ile ileri seviye performans elde ediyor

Western Digital (NASDAQ: WDC), WD_BLACK™ portföyünden üç yüksek performanslı ürünü yeniden tasarlamak için Call Of Duty ile birlikte çalışıyor ve oyunculara Call Of Duty: Black Ops Cold War içeren ve Call of Duty Points oyun içi eklentisini içeren üç özel üretim depolama sürücüsü getiriyor.1 Bu üç ürün arasında WD_BLACK P10 oyun sürücüsü, WD_BLACK P50 oyun sürücüsü SSD ve PCIe® Gen4 teknolojisine sahip yakın zamanda duyurulan WD_BLACK SN850 NVMe™ SSD bulunuyor.*

Western Digital’in Tüketici Çözümleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Jim Welsh,’’Call Of Duty ile olan bu işbirliğimizin sınırlı sayıdaki özel olarak tasarlanmış sürücüleri, tutkulu hayranlara ulaştırma fırsatı verdiği için heyecanlıyız” dedi, “Oyuncuların oyun söz konusu olduğunda son derece ciddi olduklarını biliyoruz, bu yüzden sürükleyici Call Of Duty deneyimine ayak uydurmalarını sağlayan optimize edilmiş depolama çözümleri oluşturduk” diye de ekledi.

Activision’dan Marka Ortaklıkları ve Entegre Pazarlama Direktörü Ander Nickell,‘’Yeni nesil Black Ops’u oyun sevdalılarına sunarken, hayranlarımızın mutlak en iyi oyun deneyimine sahip olmalarını sağlamakta kararlıyız. Western Digital’in WD_BLACK markası oyuncular için yaratıldı ve hayranlarımızın da bu sürücüler hakkında en az bizim kadar heyecanlı olduğuna inanıyoruz” dedi.

Yakında çıkacak olan temalı özel üretim sürücüleri şunları içerir:

WD_BLACK Call of Duty: Black Ops Cold War Özel Üretim P10 Oyun Sürücüsü: WD_BLACK P10 Oyun Sürücüsü, oyun kütüphanelerini hareket halindeyken form faktörüne kaydederek uyumlu konsolların ya da 2 PC’lerin potansiyelini arttırmak isteyen oyuncular için üretilmiştir. Satın aldıklarında; oyuncular oyun 1 içinde öğeler almayı sağlayan 1.100 Call Of Duty puanı için bir kupona sahip olacak. Bu özel üretim sürücü 2TB * * modelinde satışa sunulacak ve 109.99 $ fiyatıyla (önerilen fiyat) perakende satışa sunulacak. Bu ürün hakkında daha fazla bilgi için Western Digital mağazasını ziyaret edin. Aralık 2020’nin başında bazı Western Digital perakendecilerinde ve e-satıcılarda satışa çıkması bekleniyor.

WD_BLACK Call Of Duty: Black Ops Cold War Özel Üretim P50 Oyun Sürücüsü SSD: WD_BLACK P50 Oyun Sürücüsü SSD; PC ve uyumlu konsollar için 2 inanılmaz yüksek okuma hızları sağlar, böylece oyuncular oyuna girmeyi beklerken harcadıkları zamanı oyun oynarak geçirirler. Satın aldıklarında; oyuncular, oyun 1 içinde öğeler almayı sağlayan 2.400 Call Of Duty puanı için bir kupona sahip olacaklar. Bu özel üretim sürücü 1TB * * modelinde satışa sunulacak ve 249.99 $ fiyatıyla (önerilen fiyat) perakende satışa sunulacak. Bu ürün hakkında daha fazla bilgi için Western Digital mağazasını ziyaret edin. Aralık 2020’nin başında bazı Western Digital perakendecilerinde ve e-satıcılarda satışa çıkması bekleniyor.

WD_BLACK Call Of Duty: Black Ops Cold War Özel Üretim SN850 NVMe SSD (1TB**): bu geleceğe hazır yüksek performanslı ürün, oyun yükleme sürelerini azaltır ve dosyaları önceki nesilden daha hızlı aktarır. Yeni nesil PCIe Gen4 teknolojisi ile güçlendirilen WD_BLACK SN850 NVMe SSD, kullanıcıların hızlı bir şekilde önyükleme yapmasına izin vererek uygulamaların daha kolay yüklenmesini sağlar. Satın aldıklarında; oyuncular oyun 1 içinde öğeler almayı sağlayan 2.400 Call Of Duty puanı için bir kupona sahip olacaklar. Bu özel üretim sürücüsünün, 1TB * * soğutucusuz modeli $239.99 fiyatla (önerilen fiyat) satışa sunulacak. Bu ürün hakkında daha fazla bilgi için Western Digital mağazasını ziyaret edin. Aralık 2020’nin başında bazı Western Digital perakendecilerinde ve e-satıcılarda satışa çıkması bekleniyor.

Bu ürünler ve WD_BLACK markası hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.WDBLACK.com adresini ziyaret edin.Popüler Haberler


Ubisoft tarafından geliştirilen Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 7 için heyecan verici bir söylenti ortaya çıktı!


Stunlock Studios’un vampir temalı aksiyon rol yapma oyunu V Rising için heyecan verici bir güncelleme yayınlandı!


Marvel’s Spider-Man 2 hayranları dikkat! Sony tarafından PlayStation 5 konsolları için piyasaya sürülen ve resmi bir PC sürümü bulunmayan oyun, mod geliştiricileri tarafından güncellendi ve PC’ye taşındı!


Zombi hayranları heyecanlanın! The Fun Pimps imzalı 7 Days to Die, yaklaşık 11 yıllık bir bekleyişin ardından tam sürüme kavuşuyor!