Heroes of the Storm: Rise of the Raven Lord Comic and Dark Nexus İçeriği

Raven Lordu yükseliyor!

The Heroes of the Storm evreni bu sene Rise of the Raven Lord çizgi romanıyla başlayarak büyük bir şekilde genişliyor. Bu süreci başlatmak için Oyun Direktörü Alan Dabiri ve Yaratıcı İçerik Lideri Kevin Johnson Nexus’a neler olacağı üzerine tartıştılar, bazı Realm Lordlarını tanıtmak ve Heroes of the Storm’daki favori kahramanlarınıza dair bazı bilgiler paylaşmak istediler. Rise of the Raven Lord ve Nexus’un bu yıl nasıl genişleyeceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için; http://us.battle.net/heroes/en-us/blog/21723474

Çizgi romanı okuduğunuzda, Raven Lord’un bazı tanıdık yüzleri yeni ve daha karanlık bir görünümle çağırdığını göreceksiniz. Bu gördüğünüz, sadece kaos ve kibirden beslenen avatarların taklit etmeye çalıştıkları kahramanların ve kötülerin yansımalarıdır.

Yeni Dark Nexus skinleri ve mountları şimdi Heroes of the Storm‘da! Dark Nexus skin ve mountlarını görmek ve Rise of the Raven Lord çizgi romanıyla nasıl ilişki kurdukları hakkında daha fazla bilgi edinmek için Dark Nexus blogumuzu ziyaret edebilirsiniz; https://us.battle.net/heroes/en-us/blog/21733195

Raven Lord ve Dark Nexus’un skin ve mountlarının olduğu Rise of the Raven Lord tanıtım filmi için, Blizzard Press Center’daki basın setine bakabilirsiniz.

Rise of the Raven Lord hakkında herhangi bir sorunuz varsa, Hereos of the Storm ya da Dark Nexus içeriğini genişletme planlarımıza dair bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Nexus’ta görüşmek üzere.


Yorum Yazın

Connect with Facebook