Futbolun Gücü”ne Kendinizi Hazırlayın! KONAMI, 30 Ağustos’ta Sizlerle Olacak Olan, PES 2019’un Detaylarını Açıkladı

Konami Digital Entertainment B.V. en heyecanlı futbol oyunu olan, PES 2019’un detaylarını açıkladı.

PES 2019’da, KONAMI, onaylı lisans sayısını arttırmaya yönelik devam eden taahhüdünü yerine getiriyor; daha fazla lisanslı ligler ve stadyumlar, daha fazla lisanslı ortaklık ve gelecekteki haftalarda duyurulacak yeni efsaneler. FC Barcelona’nın yıldızı ve küresel büyükelçisi olan Philippe Coutinho, bu yılın kapağında yer alacak. Oyun, İngiltere’nin tüm zamanlarının en iyi futbolcularından olan David Beckham’ın günümüze uyarlanmış özel bir versiyonunu sunacak.

Taraftarlar, PES 2019’un Beckham, Coutinho ve daha fazlasının hayata geçirdikleri benzersiz oyun tarzlarıyla daha da üstün bir oyun deneyimi yaratarak gerçeğe yakın bir oyuncu deneyimi yaşayabilecekler. Oyun, oyuncuya PES 2019’un üstün özelliklerinin ön safında yer alan Magic Moments’ı oluşturma şansı veren çeşitli yeni yetenek özellikleri sunarak oyuncu seviyesini bir üst seviyeye taşıyor.

Rakipleri alt etmek için bir pozisyon bulmak, performans ve davranışları etkileyecek olan ‘Görünür Yorgunluk’ ile de bir kırılma alacaktır. Yeni çekim mekaniği, geliştirilmiş top fiziği, oyuncu ve top pozisyonu, oyuncu becerileri ve atış stilleri dikkatinizi çekecektir. PES 2019’da ağın arkasına vurmak, yeni net fiziki imkanlar ve kutlamaları ekleyerek daha önce hiç olmadığı kadar tatmin edici bir oyun deneyiminiz olacak, ayrıca yeni kalabalık taraftar animasyonları da bulunuyor.

Gerçek hayattaki görsel efektler ve tüm platformlardaki 4K HDR için kullanılan “Enlighten” yazılımı sayesinde oyun hiç bu kadar güzel görünmemişti. Gerçek zamanlı “Global Illumination” aydınlatma ve gölgeler, daha iyi kalabalık detayları, gerçek çim dokusu ve inanılmaz popüler hava durumu etkisiyle geri dönüşü muhteşem olan oyun içi grafiklere yer verildi.

myClub’da, bugüne kadarki en büyük yenileye şahit olacaksınız, çünkü yepyeni oyuncu kartı tasarım sistemi, oyuncuların kendi takımlarını oluşturmalarına dair bir dizi devrim niteliğinde değişikliklere öncülük ediyor. myClub oyuncuları ayrıca, efsane oyuncular ve haftanın oyuncuları da dahil olmak üzere Yüksek Performanslı Oyuncular bulmayı, gerçek dünya performanslarına dayanan geçici olarak artırılmış istatistikleri bulabilirler.

KONAMI ayrıca dünyanın en büyük sezon öncesi futbol turnuvalarından biri olan Uluslararası Şampiyonlar Kupası (ICC) ile ortaklığını sürdürmek için heyecan duyuyor. ICC’nin Unsurları, yeni bir müzakere sistemi, canlı menüler ve gerçekçi transferler de içerecek ve moduyla yeni yüksekliklere taşıyacak olan Master League’e uygulanacak.

PES 2019 oyuncuları, hayranların PES hakkındaki son haberleri oyunun kendisinden öğrenmek için dinamik olarak güncellenen yeni menü ara yüzünü de sabırsızlıkla bekleyebilirler. Yeni modern görünüm, menü ekranları ve diğer yaklaşan ürünlerdeki indirimler de dahil olmak üzere hayranlara özel teklifleri takip edebilirsiniz.
“KONAMI, hayranlarını dinledi ve değişiklik ve önerilerini PES 2019’un franchise’ına en iyi şekilde ekleyerek ön plana çıkmasını sağladı” diyor. Konami Digital Entertainment BV’de Marka ve İş Geliştirme Kıdemli Direktörü Jonas Lygaard .Konami, hayranlara istedikleri şeyden daha fazlasını vermek ve daha önce hiç olmadığı kadar çabuk teslim etmek arzusunda. 30 Ağustos’ta, daha fazla lisanslı takım, daha fazla lisanslı lig ve PES’in üstün oyununun sürekli iyileştirilmes ile sizlerle olacak. Futbolun Gücüne inanıyoruz ve bu yüzden PES 2019, 4K yetenekleri ve futbolun tüm yönlerini hayata geçiren gelişmiş oyuncu bireyselliği ile en güçlü oyunumuz olacak.”

PES 2019, 30 Ağustos’ta PlayStation®4, Xbox One ™ ‘da sizlere sunulacak. PES 2019, iki yeni fiziki sürümünde, dünya çapındaki büyükelçi Phillippe Coutinho’nun standart baskının ön kapağında olacağı ve David Beckham’ın da bulduğu, hayranlarına myClub bonuslarının kilidini açma fırsatı veren özel bir baskıda sunulacak. Ayrıca lansmanda mevcut olan, MyClub için daha fazla içerik içeren sadece dijital bir Legend sürümü olacak!

Daha fazla bilgi için lütfen https://www.konami.com/wepes/2019 adresini ziyaret edin.

PES 2019 Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=7fgZD42pGDo


Yorum Yazın

Connect with Facebook