Yepyeni Radeon Software Adrenalin Edition Karşınızda

Radeon Software Adrenalin Edition, oyuncuların GPU performansını oyundan ayrılmadan takip edebilmeleri, oynanışı kendi benzersiz özelliklerine göre ayarlayabilmeleri ve arkadaşlarıyla bağlı kalabilmeleri için tasarlanmış bir kullanıcı ara yüzü olan yeni Radeon Overlay ile sunuluyor.

AMD aynı zamanda milyonlarca iOS ve Android kullanıcısı için sunulan AMD Link mobil uygulamasını da ortaya çıkarıyor. Radeon masaüstü yazılımı için güçlü bir tamamlayıcı olan AMD Link, GPU performansı ve PC sistem bilgisini takip etmek amacıyla “ikinci ekran” görevi görüyor. Bununla birlikte AMD Link sayesinde oyuncular, en muhteşem oyun anlarını kolayca paylaşabilecek ve AMD’den son haberlere ulaşabilecekler.

Radeon Chill, Radeon WattMan, Enhanced Sync ve Radeon ReLive gibi hepsi de Radeon Software Core Technologies’in bir parçası olan özellikler de daha geniş performans ayarı ve oyun optimizasyonları için güncellendi.

Radeon Overlay: Kesintisiz Oyun İçi Ara yüz

Radeon Overlay, oyunculara oyundan ayrılmadan oyun deneyimlerini ince ayarlama, oynanışları takip, kayıt ve paylaşma imkanı sunuyor. Radeon Overlay, Radeon ReLive, Performans Takibi, Radeon Chill, Frame Rate Target Control (FRTC), Radeon™ FreeSync ve renk ayarlarına tek tıkla erişim sunuyor.

AMD Link Mobil Uygulaması: Bağlanın ve Muhteşem Oyun Anlarınızı Paylaşın

Akıllı telefon veya tabletiniz için Android ve iOS platformlarında mevcut olan AMD Link mobil uygulaması, masaüstünüzdeki Radeon Software için güçlü bir tamamlayıcı görevi görüyor. AMD Link ara yüzü, Radeon ReLive ile yayın ve tekrar özelliği, GPU ve PC performans takibi, AMD haber kaynağı ve yeni sürücüler için bildirimlerle oyununuz için yeni ve değerli bir araç halini alacak.

Radeon Software Core Technologies: Genişletilmiş Performans ve Optimizasyonlar

Radeon ReLive: En iyi oyun anlarının heyecanını tekrar yaşamak, artık yeni eklenen özelliklerle daha da kolay. Sohbet entegrasyonu özelliği, oyuncuların Facebook, Twitch, Mixer, YouTube, Weibo ve benzer platformlardan yayın yaparken, topluluklarıyla iletişimde kalmalarını sağlıyor

Radeon Chill: Radeon Software Adrenalin Edition ile Radeon Chill, DirectX® 9, 10, 11, ve 12’ye ek olarak Vulkan® API’si tabanlı oyunları da destekliyor. Sessiz, serin ve hızlı oyun artık daha erişilebilir.

Radeon WattMan: AMD’nin devrimsel güç yönetim teknolojisi olan Radeon WattMan, oyunculara özel GPU profillerini PC’lerine kaydetme ve sonrasında tekrar erişebilme imkanı tanıyor.[1] Radeon Software Adrenalin Edition ile özel profiller kaydedilebiliyor, sonradan yüklenebiliyor veya Radeon kullanıcı topluluğu ile paylaşılabiliyor.

Enhanced Sync: Gelişmiş uyumluluk ve daha geniş bir görüş açısı ile Enhanced Sync, desteğini Vulkan® API tabanlı oyunlar, Radeon GCN mimarisi tabanlı ürünler, çoklu GPU’lar ve AMD Eyefinity Teknolojisi ile genişleterek, daha gerçekçi bir oyun deneyimi sağlıyor.

AMD Hakkında

  • Radeon Software Adrenalin Edition’ı buradan indirebilirsiniz.
  • AMD Facebook sayfasını beğenin.
  • AMD’yi Twitter’dan takip edin @AMD
  • Radeon™ Pro’yu Twitter’dan takip edin.
  • Radeon™ graphics’i Twitter’dan takip edin.

[1] AMD işlemcilerine, sınırsız da dahil olmak üzere, hız aşırtmak, saat frekanslarını / çarpanları veya bellek zamanlarını / voltajlarını değiştirmek, stok özelliklerinin ötesinde çalıştırmak, hız aşırtma AMD donanımı ve/veya yazılımı tarafından mümkün kılınmış olsa da, uygulanabilecek herhangi bir AMD ürün garantisini geçersiz hale getirecektir. Bu aynı zamanda sistem üreticisi veya bayi tarafından sunulan garantileri de geçersiz kılar. Kullanıcılar, AMD işlemcilerini, sınırsız da dahil olmak üzere, donanımsal arıza veya hasardan kaynaklı olabilecek düşük sistem performansı ve/veya veri kaybı, arıza veya hasarlardan dolayı, tüm riskleri kabul etmiş sayılırlar. GD-106


Yorum Yazın

Connect with Facebook