Seven Knights’ta Yeni Karakter Kudretli Jupy Heyecanı

Seven Knights’ta 500’üncü Gün Kutlaması devam ediyor

Asi ama yetenekli okçu Jupy karakteri kudretlendiğinde güçlü bir yetenek ediniyor

Giriş yapan tüm oyuncular 6 Yıldız Jupy hediye alıyor

Netmarble, oyundaki Hazine Sandığı’nı açıyor ve 500’üncü Gün Kutlama Etkinliği düzenliyor

Netmarble Games, mobil RPG Seven Knights‘a Kudretli Jupy karakteri güncellemesini ve oyunun çıkışının 500’üncü günü şerefine bir etkinlik düzenleneceğini duyurdu.

Soğukkanlı Fırtına yeteneği

Asi karakterine rağmen yetenekli bir okçu olan Jupy, en uzak mesafelerden bile hedefini tam ortasından vurabiliyor. Jupy, kudretlendiğinde karakter özellikleri gelişiyor ve savaşta çok işe yarayan Soğukkanlı Fırtına adlı yeni bir yetenek ediniyor.

Kudretli Jupy güncellemesine özel olarak Seven Knights, bir sonraki güncellemeye kadar giriş yapan tüm oyunculara 6 Yıldız Jupy hediye edilecek bir etkinlik düzenleniyor. Ayrıca 16 Şubat 2017 tarihinden itibaren üç haftalığına Jupy’yi kudretlendiren oyuncular 6 Yıldız Kahraman Bileti kazanırken, Jupy’yi +10’a güçlendirenler 6 Yıldız Dört Lord Eşya Seçici kazanıyor.

Hazine Sandığı açılıyor

Bunun yanında Seven Knights, oyuncular için, yakut karşılığında Kudret Parçası (Kahraman) da dahil çeşitli ödüller alabilecekleri Hazine Sandığı Dükkanı’nı da açıyor. Ayrıca Netmarble 500’üncü Gün Kutlama Etkinliği düzenliyor. Oyun içi Macera ve Arena gibi herhangi bir içerik oynayarak 500’üncü Gün Kutlama Rozeti kazanacak oyuncular, bu rozetler karşılığında çok tercih edilen 6 Yıldız Aksesuar Seçici ve 4 Yıldız Element Seçici gibi eşyalar alacak.

Dünya çapında son derece popüler olan Seven Knights, 400’ün üzerinde farklı karakter biriktirip geliştirerek eğlenebileceğiniz sıra tabanlı mobil bir RPG’dir.

Seven Knights Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

      Google Play Store:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.sknightsgb

      App Store:

https://itunes.apple.com/us/app/seven-knights/id970818035?l=ko&ls=1&mt=8

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz http://sevenknights.netmarble.com


Yorum Yazın

Connect with Facebook