Yılın En Çok Beklenen İki Oyunu Dünya ile Aynı Anda Voidu’da!

Battlefield 1 ve Civilization VI şimdi dünya ile aynı anda Voidu’da kataloğunda yerini aldı!

Dünya’daki en eğlenceli ve kaliteli oyunları oyunseverlerle buluşturan Voidu, Çok sevilen strateji oyunu Civilization VI’da yenilenmiş grafikler, yeni özellikler ve oynanış tarzı sayesinde tamamen yenilenmiş bir oyun siz oyuncuları bekliyor. Civilization III ve IV’te alıştığımız ama
Civilization V’te kaldırılan tek bir alana birden fazla asker koyabilme özelliği bu bölümde tekrar oyuna eklendi. Daha gelişmiş multiplayer özelliği sunan oyunda yeni co-op özelliği sayesinde tek bir oturumda arkadaşlarınızla oyunu beraber oynama şansına sahip olacaksınız. Oyuna dünya ile aynı anda sahip olabilme fırsatına sahip olmak için buraya tıklamanız yeterli olacak!

Battlefield 1’den bahsedecek olursak, Dünya tarihinde motorlu savaş taşıtlarının kullanıldığı ilk büyük savaş olma özelliği taşıyan ve büyük acı ve kedere sebep olmuş felaketlerinden birinde, herhangi bir ülkenin askeri olarak düşmanlarınızı alt etmeye çalışacağınız Battlefield 1’de Osmanlı İmparatorluğu’da bulunuyor! Türkçe seslendirmelere sahip karakterler ile bu oyunda kendinizi oyuna kaptırmaktan alıkoyamayacaksınız.

Gelişmiş animasyonlar, grafikler ve oynanışa sahip Battlefield 1 oyununa buraya tıklayarak sahip olabilir ve tarihe adınızı yazdırmak için cephenin ön saflarında düşmanlarınızla savaşabilirsiniz.


Yorum Yazın

Connect with Facebook